Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

BLOGAS

Trumpa apžvalga apie pirmąją patirtį viename didžiausių slidinėjimo regionų


Straipsniai

Kazachstano arhitektas Shokhan Mateibekov suprojektavo daugiabutį Astanoje su slidinėjimo trasa ant stogo.


Lietuvoje

Šiandien Druskininkuose pradeda veikti „Lynų kelias“, sujungsiantis du lankomiausius miesto objektus – Druskininkų vandens parką ir slidinėjimo kompleksą Snow areną.


Žinios iš kalnų

Geriausi slidinėjimo kurortai pagal World Ski Awords 2015


Slidės

Freeskier žurnalo geriausios 2014/2015m. slides. Kiekviena slidė buvo vertinta penkiose kategorijose: stabilumui, karvingui, žaismingumui, šuoliukams ir universalumui. Slidės buvo testuojamos Aspene, Amerikoje.


Snieglentės

2014/2015 geriausios snieglentės pagal Good Wood: lentos buvo suskirstytos į šešias kategorijas. 18 snieglentininkų per aštuonias dienas išbandė apie 400 snieglenčių, iš kurių buvo išrinktos 36 geriausios. Testai vyko Amerikoje Colorade Winter Park trasose.


Kita įranga

Kiekvienam žiemą teko patirti jausmą, kad šąla kojos. Bandydavote to išvengti: truputį atlaisvindavote batus, eidavote į šiltą patalpą, maudavotės storas kojines,


Patarimai

Slidžių apkaustų nustatymas yra labai svarbus darbas prieš pradedant slidinėti. Gerai nesureguliuoti apkaustai labai dažnai sukelia kelių traumas.


Be sniego

Atėjus vasarai, nemažai lietuvaičių patraukia į gamtą: plaukia baidarėmis, važiuoja prie ežerų ar prie jūros į kempingus. Vienas iš pagrindinių daiktų tokiam poilsiui yra palapinė.


Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Candide Thovex - quattro


Fotogalerija