Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

„Atomic Renu“ – „SkiMagazin“ nuomone, yra geriausi metų batai

Slidės 2009-11-29 komentarai 1
Vokietijoje leidžiamas „SkiMagazin“ įvardijo kasmet skiriamo apdovanojimo už „Geriausią metų įranga“ žiemos sporto šakų sektoriuje nugalėtojus.

2009-2010 metais nominacijoje „Įranga žiemos sporto šakoms“ laimėtoju tapo kalnų slidinėjimo batai „Atomic Renu“, pagal komisijos balsus gerokai aplenkę kitus konkurentus.

Batai „Atomic Renu“ yra pagaminti iš perdirbamo bioplastiko „Pebax“ – perdirbti galima apatinę jų dalį ir išorinio vienkomponenčio bato aulą, vidinio bato liežuvį ir aulą. Be to vidinis batas pagamintas iš perdirbamų medžiagų ir šildomojo audinio, o kaip užpildomoji medžiaga panaudoti bambuko plaušai. Išorinio bato platforma pagaminta iš kamščio, o jėgos dirželis – iš medvilnės.

„Renu“ – pirmasis pasaulyje batas, nekeliantis žalos aplinkai. Tai pabrėžia ir jų dizainas: natūralios spalvos yra paprastesnio perdirbimo garantas, nes perdirbtam plastikui galima suteikti bet kokią pageidaujamą spalvą.

Tai yra planetai nekenkiantis produktas – sumažintos anglies dvideginio išskyrimo problemos. CO2 išskyrimas gamybos metu sumažintas 13 proc. ir tesudaro 34 kg. Neišvengiami gamybos pėdsakai sumažinti, bet to į anglies dvideginio mažinimo projektus investuota 10 proc. daugiau lėšų. Naftos ir dujų naudojimas sumažintas 50,8 proc.

„Renu“ tik viena iš begalės „Atomic“ iniciatyvų, skirtų tam, kad būtų išsaugota balta žiema.

2009-2010 m. sezonui „Atomic“ išleido du „Renu“ batų modelius, 90 ir 110 kietumo. „Renu“ 90 – dydžiai nuo 23 iki 27,5 (moteriški, su žemesniu aulu ir manžete), „Renu“ 110 – nuo 25 iki 29,5. Kiekvieno iš šių modelių kaina yra 350 eurų, ekologiškas modelis yra tos pačios kainų kategorijos kaip ir modeliai „Hawx 100 Women“ ir „Hawx 100“, taigi, pirkėjams neteks permokėti už ekologiją pernelyg daug.

Savo charakteristikomis modeliai „Renu“ priskiriami aukščiausiam lygiui: kurpalis 98 mm pločio, segtukai tvirtinami ant varžtukų ir lengvai keičiami juos pažeidus (kaip „Race“ modeliuose), 110 modeliai turi reguliatorių „Power Control“, būdingą „Race“ modeliams, abu modeliai turi dvipusius mikrokantus ant išorinių varžtų ir amortizuojantį įdėklą „Dual Zone Shokilla“. Vidinis batas yra asimetriškas, anatominis įklotas „Conformable“.

Naujų batų „paveikslą“ užbaigia jų mažas svoris – „Renu“ 13 proc. lengvesnis už įprastinius modelius.

Atomic Renu

 Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija