Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Nauji keltuvai Jasnos kurorte

Straipsniai 2012-10-08 komentarai 4

Didžiulės investicijos į naujus keltuvus Jasnos (Slovakija) kurorte padės lengviau pasiekti Chopok'o viršukalnę.

Naujas šešiavietis keltuvas Zahradky vietovėje kelia iki Priehyba 1324 m stotelės, iš kurios galima bus keltis iki Chopok‘o viršūnės didžiulėje, greitaeigėje 24 vietų kabinoje. Šiuolaikiškas Doppelmayer keltuvas gali dirbti esant vėjui 120 km/h greičiu, žmonės bus keliami 25 km/h greičiu. Keltuvo trasą, kuri yra pavadinta Funitel, sudarys 22 kabinos, kiekvienoje iš jų tilps 24 žmonės. Per valandą keltuvas gali perkelti 2480 žmonių. Kėlimo laikas 6,5 min. Taigi dabar dauguma slidininkų ir snieglentininkų komfortabiliai galės pasiekti kalno viršūnę.

Kita naujovė ne tik Jasnoje, bet ir visoje Slovakijoje yra Twinliner keltuvas-traukinukas, kuris vienu metu gali transportuoti 50 žmonių. Šio keltuvo pradinė stotelė bus Biala Put ir kels jis iki Priehyba keltuvo, kuriuo galėsite pasiekti Chopoko viršūnę (2024 m aukštis).

 

Pietinėje pusėje į Chopok‘o viršų kels naujoji 15 vietų gondola (trasa Kosodrevina-Chopok) per valandą perkelianti 1488-2800 žmonių. Kėlimo laikas 5,44 minutės, greitis 5 m/sek. Žemiausioje pietinėje dalyje Krupova yra įrengtas vienvietis “bugeliukas”, kuris aptarnaus norinčius keltis kalno viršūnės link arba slidinėjančius raudonomis 3 ir 1a trasomis.

Jasna turistų aptarnavimo centras skelbia, kad keičiasi kai kurių trasų, keltuvų pavadinimai ir žymėjimas. Iš viso pietinėje ir šiaurinėje pusėse yra 45 km slidinėjimo trasų.

Tokias keltuvų stotis galėsite pamatyti šį slidinėjimo sezoną. Daugiau informacijos ir nuotraukų oficialiame kurorto puslapyje www.jasna.sk 

Atgal 0 iš 0 Pirmyn


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija