Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

HEAD žaidimas

Straipsniai 2012-11-26 komentarai 1

Rytas... nuostabus kalnų keliukas... automobilyje draugų kompanija: Lindsey, Džiulija, Tedas, Saimonas, Akselis, ant mašinos stogo HEAD REV slidės.

Iš pirmo žvilgsnio viskas gražu, tačiau jie turi priimti sprendimą, kas iš jų bus TAS vienintelis, nes slidžių pora tik viena. Kiekvienas iš šių žmonių įpratęs būti nugalėtoju, nemėgstantys nusileisti...kaip išrinkti tą vienintelį?

Head suteikia šansą kiekvienam ne tik stebėti, kas vyksta automobilyje, bet ir patiems sudalyvauti. Gal Jūs ant kalno stovėsite su tais vieninteliais Head’ais. Jums reikia apsilankyti Head puslapį Facebook'e ir paspausti Like. Kiekvieną mėnesį Jūs galėsite mesti iššūkį naujam Head raider’iui, kova bus paprasta ir labai gerai žinoma kiekvienam. Žaidime kuris yra čia pasirinkus Akmuo - Žirklės – Lapas turėsite galimybę nugalėti: lapkritį - Lindsey Vonn , sausį - Simon Dumont, gruodį - Aksel Lund Svindal, vasarį - Julia Manсuso.

Nugalėtojų laukia susitikimas su vienu iš Head komandos narių ir komplektas naujausių HEAD REV 85 PRO slidžių.

p.s. primename, kad sniegozona.lt taip pat turi savo puslapį facebook svetainėje. Puslapio adresas http://lt-lt.facebook.com/pages/sniegozonalt/111753472244151

 

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija