Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

2012 metų įdomesni gamintojų produktai slidinėjimui

Straipsniai 2012-12-28 komentarai 0

Kiekvienais metais prieš slidinėjimo sezoną, gamintojai pristato savo naujus produktus, stengiasi sukelti ažiotažą taip bandydami dar labiau išreklamuoti savo prekę. Pristatome keletą įdomesnių šio rudens produktų slidinėjimo mėgėjams.

Kamera GoPro

GoPro veiksmo kamera greičiausiai yra įdomiausia naujiena šį rudeni. Rudenį pristatytas GoPro HERO3 Black Edition modelis turi įmontuotą wi-fi, kamerą galima valdyti pultu. Modelis tapo lengvesnis bei galingesnis: matrica - 12Mp, filmavimas - 4096*2160. Kaina 400 USD.
Jei turite HD HERO2 kamerą, neskubėkite pirkti GoPro 3. Technologijos juk nestovi vietoje, palaukite ketvirtojo modelio, o pinigus pradėkite rinkti penktajam modeliui. Kaina 400USD

 

 

Akiniai Zeal iON

Jei GoPro dar neturite, o slidinėjimo akiniai pamesti arba sulaužyti, atkreipkite dėmesį į Zeal iON akinius. Juose yra integruota 8 MP kamera, kuri sugeba fotografuoti bei filmuoti 1080p kokybės vaizdą. Kameros mygtukais galima pasinaudoti nenusimovus pirštinių. Su pakrautais akiniais/kamera galima filmuoti 3 valandas. Kaina 400 USD.

Slidžių dėklas Douchbag

Reikalingas daiktas rimtesnei slidinejimo kelionei. Neseniai skandinavų įkurta kompanija Douchebag kartu su savo komanda (apie 150 slidinėjimo mėgėju, tarp kurių yra ir Jon Olsson) sukūrė patogų dėklą slidėms. Prie produkto sukūrimo prisidėjo ir Norvegijos mokslo ir technologijos universitetas. Taip atsirado Douchebag 2,0.
Tokiems slidininkams kaip Jon Olsson, kurie praleidžia kalnuose po 300 dienų, Douchebag tikras išsigelbėjimas.  Į slidžių dėklą galite dėti bet kokio dydžio slides, o kai slidės išimtos, šį dėklą galima susisukti ir palikti iki kitos kelionės. Slidžių krepšio viduje yra 19 tvirtų vamzdelių, kurių dėka ilgis ir yra reguliuojamas. Be to, vamzdeliai apsaugo slides nuo pažeidimų transportuojant. Dėklo svoris - 3,4kg. Prie šio dėklo specialia sistema Hook-Up galima tvirtinti slidžių batų dėklą Hugger.
Slidžių dėklo kaina yra 199 Eu, batų dėklo -  99 Eu.Salomon ir Atomic slidžių apkaustai

Paskutiniu metu Europoje ir Amerikoje didelio populiarumo sulaukė slidžių apkaustai su papildoma ski-tour funkcija.
Salomon šiemet pristatė Guardian 16 apkaustus. Slidinėjimo lazdos pagalba apkausto konstrukcija leidžia atkabinti bato kulną nuo apkausto. Kitaip nei ankstesniuose modeliuose, slidžių jums net nereikės nusiimti. Apkaustų aukštis - 26 mm, apkaustų įtempimas - DIN 7-16. Apkaustų patikimumą įvertino pats Mark Amba.   Nežinia, sutapimas ar ne, bet iš karto po Salomon Guardian 16 pristatymo, Atomic pristatė savo analogišką produktą Tracker 16.

Turint tokius apkaustus nereikės žiūrėti, kiek ir kokiame kurorte yra trasų (aišku, prieš perkant tokius apkaustus reikia turėti ant ko juos dėti). Beje, Marker kompanija panašius apkaustus (Baron serija) į prekybą išleido dar 2007 metais.  Kaina - 450 USD.

  
 Salomon Guardian 16
 Atomic Tracker 16

Sraigtasparnis Robinson

Kitas būdas be ski-tour’inių apkaustų pasimėgauti šviežiu sniegu yra išsinuomoti arba nusipirkti naująjį Robinson R44 sraigtasparnį. R44 yra vienas iš saugiausių, ekonomiškiausių ir vienas pigiausių šiai dienai sraigtasparnių. Variklis - 225 arklio jėgų, kėlimo svoris - 450 kg, (pilotas plius 3 žmonės). Kaina - 616000 USD.

 

 

 

 Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija