Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Draudikai stoja piestu prieš išmokas slidinėjusiems be šalmų

Straipsniai 2013-01-05 komentarai 0

Sveikatos bei gyvybės draudimus siūlančios bendrovės nebedengia medicinos paslaugų išlaidų, jei keliautojai traumą gavo slidinėdami ar čiuožinėdami snieglente be apsauginių šalmų. Pirmosios į šį slidų kovos už išmokas kelią stojo britų draudimų bendrovės, skelbia „The Telegraph“.

 

Taip, viena didžiausių Britanijos draudimo bendrovių „Essential Travel“ pareiškė visiškai keičianti išmokų politiką, mat toks paprastas dalykas kaip apsauginio šalmo nešiojimas slidinėjimo metu iš esmės sumažina mirtinų ir itin pavojingų sveikatos traumų riziką.

Žinoma, išsiaiškinti ir įrodyti, ar slidininkas tikrai dėvėjo apsauginį šalmą tuomet, kai buvo traumuotas, bus gana sunku. Tačiau nuo šiol draudimo bendrovė žada daug atidžiau skaityti ir nagrinėti medicininius keliautojų išrašus ir daktarų komentarus.

Primenama, jog draudėjų kampanija už būtiną šalmo dėvėjimą slidinėjimo metu prasidėjo dar 2009-aisiais, kuomet slidinėjimo metu Mont Treblano kurorte Kanadoje dėl galvos traumos žuvo žymi aktorė Natasha Richardson. Šis incidentas sukėlė tikrą turizmo ir draudimo bendrovių diskusijų audrą, pradėta speciali reklaminė kampanija, raginanti kalnų slidininkus ir snieglenčių mėgėjus būtinai naudoti šalmus ir „mąstyti galva“.

Anot neseniai atlikto nuomonių tyrimo, apsauginiais šalmais naudojasi apie 77% visų britų – slidinėjimo mėgėjų, 2010 m. tokių būta 62%. 

Ar Lietuvos draudimo bendrovės seks britų pavyzdžiu kol kas neaišku, tačiau tikimybė gana didelė. Mat pačių brangiausių draudiminių atvejų sąraše pastaraisiais metais itin gausu slidinėjimo metu gautų traumų. 
Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija