Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

6 geriausi kalnų slidinėjimо kurortai Ispаnijoje

Straipsniai 2014-10-11 komentarai 0

Norint suprasti, kodėl  Ispanijoje tiek daug aukščiausios klasės kurortų, galima tiesiog pažvelgti į tos šalies žemėlapį, Ispanija užima antrą vietą tarp Europos šalių (po Šveicarijos) pagal kalnų skaičių. Taigi,  neverta stebėtis, kodėl Ispanijoje tiek daug puikių slidinėjimo kurortų. Štai pačių geriausių ir garsiausių sąrašas.

Bаquеirа-Bеrеt

Be abejonės pats didžiausias, populiariausias ir prestižiškiausias slidinėjimo kurortas Ispanijoje, Baqueira-Beret yra Katalonijos Pirėnuose (apie 200 km nuo Barselonos), tai žinoma kaip Arano slėnis. Šis kurortas yra populiarus tarp ispanų (čia būna net karališkoji šeima ir nacionalinė rinktinė). Kurortas siūlo slidinėjimo trasas visiems pasiruošimo lygiams, viso 80 km nusileidimo trasų kalnų slidėmis ir snieglentėmis, iš jų: 4 žalios, 25 mėlynos, 20 raudonų ir 4 juodos trasos. Pats garsiausias juodasis nusileidimas  vadinamas ,,Escornacrabes", kuris reiškia ,,ten, kur žūsta ožiai",  taip, kad  verta gerai pamąstyt,i ar verta leistis šia trasa, ypač jei turite mažai patirties. Pasiekti Baqueira-Beret nėra taip paprasta, todėl čia daugiausia atvyksta vietiniai gyventojai, turintys savo automobilius (traukiniai čia, deja, nevažiuoja). Pramogos, kurias siūlo kurortas, tai pasivažinėjimas  šunų kinkiniu, slidinėjimo varžybos, šuoliai parašiutu ir pasivaikščiojimai su sniegbridžiais. Aplink daugybė puikių restoranų, o naktinis gyvenimas atitinka kurorto lygį.

 

Fоrmigаl

Tai ramus kurortas Aragonos Pirėnuose neišsiskiria triukšmingu naktiniu gyvenimu ir kitomis vakaro pramogomis, bet visgi  Formigal yra labai populiarus tarp turistų, ypač tarp jaunų šeimų ir pradedančių slidininkų. Beveik 140 km nusileidimo trasų: 6 žalios, 18 mėlynų, 30 raudonų ir 39 juodos trasos. Jei Formigal nepasirodys jums gana ekstremalus ir sunkus, visada galima išeiti iš pažymėtų saugių trasų arba apsilankyti netoliese esančiame Candanchu kurorte (ten yra daug irgi nemažai juodu trasų).

Kalnų slidinėjimo kurortas Formigal yra įsikūręs apie 170 km nuo Saragosos ir vos 8 km nuo sienos su Prancūzija. Jei jūs ieškote nebrangaus būdo nukakti į tą vietą, tai visų geriausia skristi į Pau su ,Ryanair lėktuvu, o po to išsinuomoti automobilį. Formigal nėra kuo užsiimti, be slidinėjimo, tačiau restoranuose ir baruose siūlomas puikus maistas mažomis kainomis, taip, kad čia gali ilsėtis ne tik turtingi.

 

Lа Моlinа

La Molina, taip pat kaip ir Baqueira-Beret  yra Katalonijos Pirėnuose, tiesiog viena diena kelio iš Barselonos. Šitas kalnų slidinėjimo kurortas yra laikomas Ispanijoje seniausiu - slidžių mėgėjai mėgaujasi  jo šlaitais nuo 1909 metų. Pirmasis viešbutis La Molina buvo atidarytas 1925 metais, o pirmasis keltuvas buvo įdiegtas 1943 metais. Šiandien kurortas yra visiškai šiuolaikiška vieta, su daugiau nei 50 km trasų, iš kurių 3 yra žalios, 12 mėlynų, 15 raudonų ir 6 juodos. Skirtingai nuo kaimyninio Baqueira-Beret,  La Moline yra susisiekimas geležinkeliu. Kelias nuo Barselonos trunka apie 3,5 valandos į vieną pusę, o nuo stoties iki paties kurorto reguliariai važiuoja autobusas. La Molina kalnų slidinėjimo kurortas pakankamai populiarus tarp ispanų, tačiau užsienio kelionių operatoriai retai pasiūlo šią vietą keliautojams ir aktyvaus poilsio mėgėjams. Kadangi aplink bus daugiausia vietiniai žmonės, tai yra naudinga šiek tiek mokėti ispanų kalbą.Viena diena paslidinėti La Molina ir Masella trasose Jums kainuos 41 eurą.

 

Маsеllа

Dar vienas populiarus kurortas, įsikūręs netoli Barselonos, ir visai šalia La Molina - tai Masella. Dažniausiai šie du kurortai yra suvokiami kaip vienas, ir slidinėjimo mėgėjai su bet kokiu pasiruošimo  lygiu gali rasti sau tinkamas trasas. Pradedantieji slidininkai renkasi La Molina, o labiau patyrę ir drąsūs vyksta į sudėtingas Masella trasas (80% trasų  vingiuoja miškuose). Masella yra 175 km nuo Barselonos ir turi beveik 74 km kalnų slidinėjimo trasų: 9 žalios, 24 mėlynų, 22 raudonų ir 9 juodos trasos. Nepaisant to, kad Masella laikomas antru pagal dydį Pirėnų slidinėjimo kurortu, čia absoliučiai nėra jokio naktinio gyvenimo. Niekas nevers Jūsų pasilikti čia ilgam, išskyrus gražų gamtovaizdį.

Pаnticоsа

Kada apie  kalnų slidinėjimo kurortą kalbama ,,neatrastas", tada greičiausiai, tai neatitinka tiesos. Tačiau vis dar yra vietų, pavyzdžiui, Panticosa, likęs nuošalyje nuo didžiųjų kaip Baqueira-Beret. Šis kurortas yra įsikūręs 170 km nuo Saragosos Aragonos Pirėnuose ir yra populiarus daugiausia tarp vietinių mėgėjų. Nepaisant to, Panticosoje yra tik 35 km trasų (4 žalios, 14 mėlynų, 16 raudonų ir 4 juodos). Čia yra puiki kalnų slidinėjimo mokymo mokykla. Kaip ir galima tikėtis iš nedidelio kurorto, naktinis gyvenimas čia neišsiskiria triukšminga įvairove. Vis tik  Panticosa galima rasti keletą gerų restoranų ir barų su maloniomis kainomis. Jei norite pasilinksminti, šalia yra Formigal kurortas, o SPA procedūromis siūlome mėgautis Panticosa.

 

Siеrrа Nеvаdа

Skirtingai nuo kitų Pirėnų kurortų, nurodytų sąraše, Sierra Nevada yra pietuose, o, tiksliau, tai yra piečiausias kalnų slidinėjimo kurortas visoje Europoje. Be to, Siera Nevada - vienintelė tokio pobūdžio vieta Ispanijoje, apie  kurią girdėjo dauguma žmonių užsienyje. Tiems, kuriems sudėtinga pasirinkti tarp kalnų ar paplūdimio, reikia apsilankyti Costa del Sol. Čia be vargo galima rytą paslidinėti, o naktį ilsėtis Viduržemio jūros paplūdimyje (tai įmanoma nuo gruodžio iki balandžio). Be to, turistai gali kartais pasimėgauti vaizdu į jūrą ar net Maroką.

Sierra Nevada įsikūręs Granados provincijoje, 30 km nuo to paties pavadinimo miesto. Norėdami nukakti į kurortą, turėsite įveikti mašina vingiuotą kalnų kelią, kur vėjas pučia visų krypčių. Apdovanojimas už sunkųjį kelią: 4 žalios, 21 mėlynos, 23 raudonos ir 4 juodos  iš viso 70km trasų. Iškart po slidinėjimo galima pasirinkti spa pramogas, golfą, o vakare naktinius klubus.

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija