Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Įspūdinga naktis „ant Slovakijos stogo“

Straipsniai 2014-12-22 komentarai 1

Slovakijos Aukštųjų Tatrų kalnai siūlo nepakartojamus vaizdus žiemos mėnesiais. Vos po kelių minučių praleistų Tatruose pasisemsite energijos iš gamtos.

Vieta, kuri pritraukia slidininkus, kad jie bent akimirkai atidėtų savo įrangą, tikriausia yra Lomnica, seniau vadinta Seneliu. Kodėl Senelis? XVII amžiuje ją taip vadino vietiniai žmonės, nes pilnaties naktį ji atrodo lyg didinga barzdoto, ilgaplaukio senio galva su gilioms akimis ir didžiule nosimi. Iš seno, didingo ir neprieinamo viršukalnio tapo prieinama, miela, patogia ir komfortiška vieta tik po daugelio metų. Viršuklanyje esanti kavinė sukuria nepaprastą atmosferą. 2634 metrų aukštyje virš jūros lygio, be kerinčių vaizdų, galėsite mėgautis: Blue Mountain kava – tai prekės ženklas, kuris prieinamas vos keliose Vidurio Europos vietose, kilęs iš Jamaikos, o auginamas novatoriškose klimato sąlygose daugiau nei 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje. Didžiulio populiarumo iš turistų sulaukia naktinis apsilankymas Lomnicoje – antrame pagal aukštį Slovakijos viršukalnyje, kurio metu galima praleisti neužmirštamą naktį su daugybe pramogų. Siūlomas apgyvendinimas 4 asmenų apartamentuose, iškilminga vakariene tiekiama kavinėje Dedo, o pusryčiai Lomnicki Staw.

 

GoPass – abonementas į slidinėjimo trasas bei raktas į vandens parką

Poilsiaujantiems Tatrų papėdėse abonementas į trasas yra vadinamas GoPass – asmeninis individualus skipass, kuris vienu metu yra ir lojalumo kortelė. Slidininkai tiesiai iš savo jaukių namų gali nemokamai registruotis e-parduotuvėje ir www.gopass.sk įsigyti sau e-skipass, o atvykę į slidinėjimo centrą iš automobilio pereiti tiesiai pro vartelius į atsiveriančias slidinėjimo trasas.

2014/15 metų žiemos sezone turėdami keliolikos dienų skipass'ą arba ketindami kelias dienas apsistoti centre su skipass'ais slidininkai ir poilsiautojai neišnaudotą dieną slidinėjimo trasose gali iškeisti į įėjimą į vandens parkus Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová arba Aquacity Poprad.

Naudingi poilsio abonementai su skipass

Dėl visuose Tatruose esančių slidinėjimo centrų ir nakvynes siūlančių objektų bendradarbiavimo, slidininakai gali naudotis plačia SLIDINĖJIMO paketų pasiūla patraukliomis kainomis. Daugiau informacijos surasite www.tmrhotels.com arba http://www.vt.sk/ubytovanie/pobytove-baliky/

Naujausia informacija apie centrą

Daugiau informacijos apie centrą ir jo pasiūlymą gausite kasdien paskambinę telefonu +421903 11 22 00, rašydami el.paštu info@vt.sk arba centro interneto svetainėje www.vt.sk .

 

Atgal 0 iš 0 Pirmyn


Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija