Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Atidaryti slidinėjimo kurortai Europoje

2020-12-07 komentarai 0

Daug ginčų ir debatų Europoje sukėlė naujasis slidinėjimo sezonas. Lapkričio pabaigoje Vokietija ir Italija siekė, kad slidinėjimo kurortai gruodžio mėnesį išviso neatsidarytų visoje ES, tačiau bendro sprendimo nebuvo priimta.

 

Web kamera - Laax trasos

 

Slidinėjimo sezonas atidarytas

 

Šveicarija yra vienintelė Alpių šalis, kur šiuo metu galima paslidinėti. „Slidinėjimo kurortai galės veikti vidaus turizmui, o nuo gruodžio 22-osios jiems prireiks kantonų valdžios leidimų“, – teigiama Šveicarijos vyriausybės pranešime. Atidaryti kurortai, kuriuose daugiausiai paruoštų trasų (kilometrais) yra: Engelberg (19km), Arosa (16km), Andermatt (10km), Grindelwald (10km), Zermatt (39km), Saas Fee (62km), St.Moritz (25km)...

 

Slidinėti taip pat galima ir Norvegijos bei Suomijos didžiausiuose kurortuose Geilo ir Ruka.

 

Savaitgalį atsidarė ir Jasna, kur buvo limituotai parduodami ski pass'ai. Kolkas Jasnoje nėra labai geros sąlygos slidinėti, trūksta sniego bei mažai įjungtų keltuvų. Visai kitaip nei Slovakijoje, gruodžio 4-ąją slidinėjimo sezono atidarymas įvyko Bukovel (Ukraina) kurorte. Ten savaitgalį veikė beveik visi keltuvai, buvo daug žmonių.

 

Bukovel web kamera

 

Paslidinėti galima ir didžiausiame Serbijos kurorte Kopaonik. Nors ten sąlygos prastos, tačiau savaitgalį susidarė didelės eilės prie keltuvų.

 

Savaitgalis prie Kopaonik keltuvo

 

Atsidaro

 

Šią savaitę atsidarys Ispanijos kurortai (Baqueira Beret bei Masella tai planuoja 11-ą dieną). Jei oro sąlygos leis, Lenkijoje irgi bus galima paslidinėti šią savaitę Czarna Gora. Šis kurortas turėtų atsidaryti gruodžio 11-ą dieną. Švedijos didžiausi slidinėjimo kurortai skelbia, kad atsidarys, kai tik leis oro sąlygos.

Čekijoje nuo gruodžio 18 dienos leista atsidaryti slidinėjimo trasoms. Tai penktadienį paskelbė sveikatos ministras Janas Blatnis. „Mes manome, kad dauguma žmonių į kalnus tikrai važiuoja pasportuoti, o ne vakarais pramogauti“, – sakė jis.

 

Alpių kurortai

 

Šiais metais keltuvai Italijos slidinėjimo kurortuose nebus įjungti. Dauguma kurortų yra "raudonoje zonoje", kur per pirmąją viruso bangą buvo labai daug užsikrėtimų kuriepoto išplito po visą Europą. Italijos valdžios atstovai lapkričio pabaigoje sakė, kad priklausomai nuo situacijos, kurortus bus galima atidaryti po 4-6 savaičių.

 

Austrija oficialiai pranešė, kad keltuvus kurortai galės įjungti per Kalėdas "vietiniams gyventojams pajudėti per šventes". Kurortų svečiai negalės užsakyti viešbučių, neveiks kavinės ir restoranai. Nakvynės rezervavimas bus galimas tik nuo sausio 7 dienos.

 

Prancūzijos valdžia nusprendė leisti atidaryti slidinėjimo kurortus per Kalėdas, tačiau slidinėjimo keltuvai nebus įjungti. Valdžios atstovai taip pat pareiškė, kad imsis ribojančių ir atgrąsančių priemonių nuo išvykų į kaimyninių šalių kurortus.

 

Andoros slidinėjimo kurortai planuoja atsidaryti sausio 7-ą dieną.

 

 Masella (Ispanija) - geras laikas ski touring'o mėgėjams

 Kitos naujienos:

Ignalina ir Anykščiai atidarė slidinėjimo trasas 0
Ne visi slidinėjimo centrai planuoja atsidaryti 0
Leido dirbti slidinėjimo centrams 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai Europoje 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija