Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Ne visi slidinėjimo centrai planuoja atsidaryti

2021-02-02 komentarai 0
Vyriausybei pirmadienį nusprendus leisti veikti slidinėjimo centrams, kai kurios slidinėjimo trasos liks uždarytos dėl judėjimo kontrolės tarp savivaldybių.
 

Viena tokių trasų – ant Kalitos kalno Anykščiuose. „Mes neplanuojame atsidaryti, nes tarp savivaldybių likę judėjimo apribojimai, o pas mus tiek vietos gyventojų nebus“, – BNS sakė Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė. „Turbūt tokiems kaip mes – mažesniems – neapsimokės, čia Vilniui aktualiau gal“, – pridūrė ji.


                                                                         Aukštagirės tarsa iš drono

Slidinėjimo centro linkusi neatidaryti ir Jonava, tačiau sprendimą kartu su savivaldybe ketinama priimti antradienį.
„Kol kas linkstame neatidaryti, kadangi tik labai nedaug jonaviečių galės tuo pasinaudoti (…) Rytoj spręsime“, – pirmadienį BNS sakė bendrovės „Jonavos paslaugos“ vadovas Edmundas Mulokas. Jo teigimu, neatidaryti slidinėjimo trasų skatina išlikusi judėjimo kontrolę tarp savivaldybių, draudimas nuomoti inventorių. „Jeigu inventoriaus nuomoti neleidžia, tada tik labai nedidelė dalis vietos žmonių dalis lieka“, – kalbėjo bendrovės vadovas ir apgailestavo, kad kauniečiams slidinėjimo centras liks nepasiekiamas.

Ignalina svarsto atsidaryti savaitgalį Lietuvos žiemos sporto centro Ignalinoje direktorius Bronislavas Cicėnas BNS teigė, kad dėl Vyriausybės numatytų apribojimų teks kelias dienas skirti pasiruošimui, tačiau slidinėjimo mėgėjams duris ketinama atverti ateinantį savaitgalį.
„Čia yra labai daug apribojimų – ne taip, kad atsidarei, mašinos raktelį įkišai, užvedei ir viskas. Kokios trys dienos tam tikrai praeis. Savaitgaliui planuojame atsidaryti“, – sakė B. Cicėnas. Jis taip pat apgailestavo, kad bus leidžiama slidinėti tik gyventojams iš tos savivaldybės, kurioje yra slidinėjimo centras. „Bet yra problema – judėjimas tarp savivaldybių yra uždraustas. Jeigu Vilniuje klientų netrūks visą laiką, tai rajone, manau, darbo dienomis mes pritrūksime klientų“, – kalbėjo centro vadovas. „Visuomet atvažiuodavo gretimų savivaldybių gyventojų – iš Visagino, Zarasų, Utenos, tada ir iš Kauno, Vilniaus būdavo. Nežinau, ar užteks mums klientų“, – pridūrė jis. Jo teigimu, dar vienas trūkumas – draudžiama inventoriaus nuoma, jį centras būtų pasiruošęs ir papildomai dezinfekuoti. „Jeigu bus leista veikti ne maisto prekių parduotuvėms su atskiru įėjimu, tai būtų gerai, kad ir vienas žmogus vienu metu galėtų užeiti į nuomos punktą ir išsinuomoti tą inventorių“, – svarstė B. Cicėnas.

Šalia Plungės įsikūręs slidinėjimo centras „Mortos kalns“ lankytojus priimti planuoja jau antradienį
. Darbo laikas kol kas nuo 14.00 iki 20.00 h. Bilietai platinami per bilietai.lt, viena arba dviems valandoms, kaina 5-12eu.

Veiks keturi keltuvai. Deja nebus nei įrangos nuomos, nei kavinukės. „Pas mus viskas paruošta" BNS sakė trasas valdančios įmonės vadovas Saulius Gramauskas. Jis taip pat tvirtino, kad judėjimo kontrolė ir Vyriausybės nustatyti ribojimai veiklai šiek tiek trukdys. „Aišku, kad trukdys, Neapsimoka, bet o ką darysi? Neturime teisės rinktis“, – teigė įmonės vadovas.

Aukštagirės trasa (Šilalės rajonas) atsidaro antradienį darbo laikas 10:00 val. iki 22:00 val. Veiks raudona, mėlyna, žalia trasos ir varlynukas pradedantiesiems. Bilietai platinami per bilietai.lt Kainos: darbo dienomis  2 val. - 14 Eur. Poilsio ir švenčių dienomis  2 val. - 19 eurų.

Utrių trasa (Klaipėdos rajonas) planuoja atsidaryti trečiadienį 12 val., bilietai platinami per bilietai.lt, kainos 7,50 - 15 eurų.

Vilniuje esantis Liepkalnio slidinėjimo centras atsidaro antradienį 13.00 valandą. Bilietai parduodami per Bilietai.lt, kainos 15-25 eurai.

Atviri slidinėjimo centrai galės atsidaryti jau antradienį. Uždari kompleksai, tokie kaip „Snow Arena“ Druskininkuose, toliau bus uždaryti.

 

Slidinėjimo trasų taisykles:

 • Slidinėjimo trasose bus ribojamas klientų skaičius. Paslaugos teikiamos tik su išankstine rezervacija interneto platformose rezervuojant konkretų laiką;
 • Asmenims be galiojančio ir matomoje vietoje prikabinto slidinėjimo bilieto būti teritorijoje draudžiama;
 • Maksimalus nepratęsiamas slidinėjimo laikas – 2 val.;
 • Visoje teritorijoje privalomos kaukės dengiančios nosį ir burną visiems asmenims nuo 6 m. tiek atvykus, tiek laukiant eilėje, tiek leidžiantis nuo kalno;
 • Turėkite savo slidinėjimo įrangą. Nuomos punktas neveikia, į jį patekti persirengti ar palikti daiktus nebus galima.
 • Slidinėjimo mokykla neveikia ir nevykdomos slidinėjimo pamokos;
 • Bilietų atsiėmimas atvirame lauke esančiam klientui (pro langelį);
 • Atsiskaitymas tik banko kortele;
 • Dezinfekcinių priemonių naudojimas;
 • Saugus minimalus 3-5 metrų atstumas tarp slidininkų;
 • Vienu bugeliu (nepriklausomai nuo jo tipo) keliasi tik vienas klientas;
 • Eilėje prie keltuvų, jeigu ji susidaro, privalomas saugus minimalus 2 metrų atstumas tarp slidininkų.
 • Būriavimasis griežtai draudžiamas visoje teritorijoje tiek kalno viršuje, tiek prie keltuvų;
 • Vyks slidinėjimo centrų darbuotojų nuolatinis budėjimas ir patruliavimas trasose užtikrinant taisyklių laikymąsi.
 • Slidinėjimo centrų darbuotojai pasilieka teisę anuliuoti bilietą be perspėjimo dėl mažiausių taisyklių pažeidimų.
 • Pasibaigus jūsų slidinėjimo laikui per 10 min. turite palikti slidinėjimo centro teritoriją;

 Kitos naujienos:

Ignalina ir Anykščiai atidarė slidinėjimo trasas 0
Ne visi slidinėjimo centrai planuoja atsidaryti 0
Leido dirbti slidinėjimo centrams 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai Europoje 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija