Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Ignalina ir Anykščiai atidarė slidinėjimo trasas

2021-02-06 komentarai 0

Nuo antradienio leidus atnaujinti veiklą, ne visi slidinėjimo centrai apsisprendė iš karto. Slidinėjimo centrų atstovai prognozuoja, kad dėl suvaržyto judėjimo tarp savivaldybių, draudimų nuomoti slidinėjimo inventorių ir kitų karantino ribojimų, pramogaujančių sulauksiantys žymiai mažiau.

 

Atsižvelgė į gyventojų prašymus

Anykščių rajono valdžia trečiadienį apsisprendė – slidinėjimo trasos ant Kalitos kalno bus atidarytos.

Pasak Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vyr. specialistės Katerinos Paulauskienės, trečiadienį vykusio posėdžio metu toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į gyventojų prašymus. „Pastarosiomis dienomis ir savivaldybė, ir mūsų turizmo centras sulaukė daugybės gyventojų skambučių, todėl ankstesnis sprendimas, kad trasos šį sezoną neveiks, buvo pakeistas. Dabar negalime tiksliai pasakyti, kiek laiko užtruks parengti trasas, paleisti elektroninę bilietų pirkimo sistemą. Optimistinis variantas būtų pradėti dirbti nuo ateinančio šeštadienio, jeigu nespėtume, vėliausiai pradėtume nuo kitos savaitės vidurio“, – sakė K. Paulauskienė.

Anot specialistės, dirbant ribotomis sąlygomis rizika pasiteisintų, jeigu sezoną pavyktų ištempti su minimaliais nuostoliais ir neuždaryti trasų anksčiau laiko. Parengti Kalitos kalną slidinėjimui kainuos apie 20 tūkst., darbus numatyta pradėti trečiadienio vakarą. Ant kalno veiks du keltuvai, vienu metu jais galės pakilti ne daugiau kaip 30 žmonių.

Bilietų kainos: 1 valanda - 5/6 eurai (savaitgalis/darbo diena).

Vieną batą davė, kitą atėmė

Ignalinoje slidinėjimo trasos lankytojus priims šeštadienį nuo 10 valandos. Lietuvos žiemos sporto centro direktorius Bronius Cicėnas sako, kad ankstesniais metais nemaža dalis žiemos sporto mėgėjų atvykdavo iš aplinkinių rajonų, savaitgaliais per dieną į trasas plūstelėdavo apie 300 slidininkų. Dabar tikimasi sulaukti nors 70, o šiokiadieniais – 20 slidinėjimo mėgėjų. „Dėl inventoriaus – jo negalėsime nuomoti. Tai vėl minusas. Vieną batą davė, o kitą atėmė, sukis kaip nori, – apie apribojimus kalba centro vadovas. – Mus labai neramina, kad tik Ignalinos savivaldybės gyventojai galės lankytis. Nors nemanau, kad visiškai nebus lankytojų iš kitų rajonų. Skambina uteniškiai, kurie turi sodybas Ignalinos rajone, sulaukėme skambučių iš klaipėdiečių, kurie planuoja važiuoti į komandiruotę, iš Kauno. Suprantama, Centras turbūt bus po policijos padidinamuoju stiklu, bet lietuviai labai išmoningi…“

Bilietai parduodami per Bilietai.lt platformą, kainos: 2 valandos - darbo diena 7/9, savaitgalio ir švenčių dienos 8/10 eurai (vaikams/suaugusiems).
Kitos naujienos:

Ignalina ir Anykščiai atidarė slidinėjimo trasas 0
Ne visi slidinėjimo centrai planuoja atsidaryti 0
Leido dirbti slidinėjimo centrams 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai Europoje 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija