Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Vėl uždaromi Austrijos slidinėjimo kurortai

2021-11-19 komentarai 0
Liūdnos žinios iš Austrijos. Nuo pirmadienio skelbiamas visuotinis karantinas. Savaitės pradžioje buvo skelbiama, kad jis bus tik nepasiskiepijusiems piliečiams, tačiau ketvirtadienį, pakilus iki 15000 naujų Covid viruso atvėjų, buvo priimtas sprendimas karantiną įvesti visiems.
 
Tad nuo pirmadienio jau veikiantys slidinėjimo kurortai: Hintertux, Stubai, Kaunertal, Pitztal, Kaprun, Soelden turės vėl užsidaryti.
 
Karantinas kol kas skelbiamas 10 dienų. Tačiau neatmetama galimybė, kad karantinas bus pratęstas. Austrijos kancleris pažadėjo, kad karantinas nebus ilgiau nei 20 dienų, būtent tuo laikotarpiu (gruodžio antrą savaitę) sezoną pradės daugybė Austrijos slidinėjimo kurortų. Tikimasi , kad šis uždarymas padės sumažinti viruso atvėjų skaičių prieš žiemos šventes. 
 
Papildymas, Lapkričio 23d.
Austrija leido slidinėjimo zonas palikti atviras vietiniams gyventojams, tačiau viešbučiai ir kitos apgyvendinimo paslaugos turi būti uždaryti iki gruodžio 12 d. 
 
Pitztal web kamera
 
Hintertux web kamera
Hintertux trasos 


Kitos naujienos:

Atidarytos slidinėjimo trasos 0
Filmas Tales From Cascadia 0
Vėl uždaromi Austrijos slidinėjimo kurortai 0
Leido dirbti slidinėjimo centrams 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija