Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Austrijoje > Apgyvendinimas Austrijoje

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2008-09-29 16:58:28

Darijus
2019-03-22 14:26:22 
Statusas: Narys

Darijus

Pasitaiko, kad reikai mokėti vienakrtinį "atvykimo-patalynės" mokęsti, bet apie tai būna gana aiškiai parašyta. Tada paima po kokius 20 eur nuo žmogaus, nesvarbu ar tris dienas būsi ar dvi savaites. Dar būna "endcleeninga" tai apima už viso apartamento valymą keliasdešimt eurų, bet irgi būna parašyta.  

Jei nėra parašyta, kad teks už kažką mokėri sumos X, tada galima bartis o jei buvo parašyta, kad mokėsi 20 Eur nuo žmogaus ir dar 60 už endcleeningą, tai matai kainas, vertes ir krapštyk kapeiką :)

 O tokie abstraktūs parašymai, kad "gali būti tikaomi mokesčiai" tai nėra rimti ir neteko pagal tokius kažko mokėt. Čia gal dėl tos mokamos pirties perspėja, kad be papildomų pinigų jos Jums neduos. 

sania
2019-03-21 17:37:54 
Statusas: Narys

sania
Kiek metu vien i Austrija vazineju,nei karto neteko papildomai uz kazka moketi.Cia pas cigonus,tokius,kaip prancuzai priimta zmones isdurineti.Austrija-civilizota salis
slidziubroliai
2019-03-20 22:22:22 
Statusas: Narys

slidziubroliai

Sveiki,

gal kam teko susidurti Austrijoje su papildomom priemomokom?  Bookinge rašo, kad pirtis už papildomą mokestį, o įpatingose sąlygose dar perspėjimas: Atkreipkite dėmesį, kad galimi papildomi mokesčiai už dujas, elektros energiją ir šildymą. 

Yra keletas patogumų, galinčių reikalauti papildomų išlaidų. 
Belvilla kuponą gausite elektroniniu paštu po to, kai bus sumokėtas visas mokėjimas. Prašome atspausdinti šį kuponą ir atsiųsti jį atvykimo dieną. 
Atkreipkite dėmesį, kad visa užsakymo suma turi būti sumokėta prieš atvykstant. Belvilla atsiųs patvirtinimą su išsamia mokėjimo informacija. Atlikus pilną mokėjimą, viešbučio duomenys, įskaitant adresą ir raktus, bus atsiųsti jums el. Paštu.

Atkreipkite dėmesį, kad visą viešnagės kainą turėsite sumokėti iki atvykimo. Belvilla atsiųs užsakymo patvirtinimą su nurodytais mokėjimo duomenimis. Atlikę mokėjimą el. paštu gausite visus reikalingus apgyvendinimo įstaigos duomenis: adresą ir paaiškinimus, kur pasiimti raktus.

 Klausimas ar čia tik už pirtį ar dar gali būti rimati už šildymą ir elektrą?

as
2014-10-12 10:44:47 
Statusas: Svečias
Sveiki, gal kas kas patars kokius apartamentus ar kazka panasaus Maerhofene arba aplink kokiu nelabai dideliu spinduliu.
http://www.interchalet.co.uk/detail.cfm?object_code=MRH485&object_name=Haus%20Babsi
Rycka_1984
2014-10-12 09:46:00 
Statusas: Narys

Rycka_1984
Sveiki, gal kas kas patars kokius apartamentus ar kazka panasaus Maerhofene arba aplink kokiu nelabai dideliu spinduliu.
Nemesislt
2014-10-04 10:49:15 
Statusas: Narys

Nemesislt
Su galturu sutinku :) penktadieniui kaip tik :)
Dzebdze
2014-10-04 10:11:04 
Statusas: Narys

Dzebdze
O mano nuomone tikrai verta aplankyti Kappl ir Galturą...ten visai kitoks slidinėjimas. Galima pailsėti nuo Ischglo knybždelyno, o ir vaizdai bent jau man gražesni...O Kapple raudona 9 trasa (Lattenabfahrt) susijungusi su 4 raudoana 16km ilgio tikrai nuostabi. Taip pat yra gerų užtrasių...


Nemesislt
2014-10-03 19:32:26 
Statusas: Narys

Nemesislt
Mano nuomone kappl ir see neverta vaziuot, iscghl per akis man vienos geriausiu trasu kur buves, ilgos idomios gerai paruostos geras keltuvu tinklas, vienu zodziu super. Tik kai ieskojau kainos kandziojasi mieste truputi artimesneje vietoje uz 25 eur para zmogui neradau :) kaip Mayrhofene prie keltuvo. Ir siais metais Ischgle rekonstravo pirmaji keltuva paleis naujam sezonui, praeita meta paleido nauja trasa. Svarbu kad nepaskustu sniego kaip praeitais metais sausio men. buvo
james
2014-10-03 09:02:47 
Statusas: Narys

james
Kaip kam. As tai visom keturiom uz tai, kad iki keltuvo pestute. Tokiam Ichgle trasu iki soties. Bimbineji po visas atsiputes ir kam dar iki kito kurorto vaziuot. Bus kitos atostogos tada ir kitas kurortas :)

Dažniausiai vienas skipasas jungia kelis gretimus kurortus, kelių kilometrų spinduliu. Būtų gaila nenuvažiuoti išbandyti šalia esančias trasas. Todėl aš neprisirišu viešbučio prie vieno kurorto. Žiūrių į apartamentų kainos ir kokybės santykį. Ir kad maždaug per vidurį būtų visų kurortų.  Važiuojant savo transportu kas dieną pavažiuot kokius 5 km nuo apartamentų iki trasos man tikrai nesunku. Slidžiu batus apsimaunu jau prie trasos išlipęs iš mašinos. 

 Kitas variantas važiuoti su skibusu kuris su skipasu veža i tuos kurortus nemokamai. Tada patartina ieško apartamentų šalia skibus stotelės.

 Žinoma jei finansai leidžia kodėl gi negyvent prie pat keltuvo.

kosmoz
2014-10-02 23:14:37 
Statusas: Narys

kosmoz
Arba lenkas slidinet baige anksciau ir namo eini su slidziu batais.

<< | 1 2 3 4 ... 6 7 8 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija