Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Snieglentės > Del lentos camber

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2013-10-17 19:48:14

Tadas
2013-10-17 23:28:01 
Statusas: Svečias

Apie lentų profilius siūlau paskaityti čia:

http://www.snowboardingforum.com/boards/37496-rocker-camber-everything-between.html

Jei trumpai atsakyti į tavo klausimus, tai Gullwing camber yra vienas iš hibridinių profilių - tarp apkaustų rocker, o po apkaustais camber. Zero (nulis) camber - flat (plokščia). Jeigu nėra parašyta, tada rašai lentos pavadinimą į Google ir žiūri gamintojo puslapyje.

Jei lentos galai šiektiek pakelti (rocker), bus lengviau mokytis ir mažiau suvalgysi sniego, o su camberiu būtų didesnis sukibimas su ledu ar kietu sniegu, bet tokios lentos mažiau atlaidžios klaidoms. Siūlyčiau labiau kreipti dėmėsį į lentos kietumą ir ilgį.

Jei turi galimybę siūlyčiau pasiskolint iš draugų (arba išsinuomuot) kelis variantus, pabandyt kas labiau patinka ir tada ieškot kažko panašaus. O šiaip su betkokia lenta galima smagiai važinėti ir nereikia per daug apsikrauti galvos, ypač jei tai pirma lenta - pavažinėjęs kelis sezonus jau pradėsi daugmaž žinoti ko norėtum kitaip.

 

Snieglente555
2013-10-17 19:50:43 
Statusas: Narys

Snieglente555
Sveiki. Noreciau sulaukti pagalbos, aiskios ir tikslios :) Renkantis lenta http://www.manoslides.lt/prekes/snieglentes/ , vienur yra parasyta gulwing camber, kitur zero camber ? o kitur isvis camberio nera. Tai kaip zinot kokia ten ji jeigu nera parasyta ? Ir dar vienas dalykas, koki mazdaug camberi, ar kitaip pasakius forma pasirinkt norint daugiau kalneliam ir staigiem posukiam ? manau lenta butu freestyle tokiam vaziavimui ? :)

<< | 1 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija