Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Į kalnus su kelionių agentūra > Į kalnus su kelionių agentūra

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2007-11-17 14:25:38

andrejY
2019-04-29 12:42:56 
Statusas: Narys

andrejY

Kartais agentūros gali išlaužti taip, kaip pačiam nepavyks, žinau patyrusį slidinėtoją, kas met po keletą kartų su nemaža kompanija išlekia slidinėt, tai šią žiemą vieną kelionę nuo iki per agentūrą ėmė, skrydis/transferas/viešbutis su maitinimu, nes geriau pačiam nepavyko išieškot. 

O šiaip seniai krizės nebuvo, per daug pinigų pas ofiso planktoną, mėgsta ant gatavo, susimokėt ir turėt. Butų/namų/sklypų skelbimų į aruodą jau nebemoka įsidėt, tik per brokerius, tuoj ir mašinos į autopliusą nebesugebės įkelt, atidavinės perekūpų aikštelėms. O mūsų tėvai ir remontus namie pasidarydavo patys, mašinas pasitaisydavo. 

Tikrai patogiau pabendrauti tik su kelionių agentu, o ne pačiam pirkti lėktuvų bilietus, organizuoti transferą/nuomotis mašiną, per agentūrą/kurorto puslapį/airbnb ieškoti ploto. Ar tai verta dažnu atveju permokėt po 150eur nuo galvos - atsakys kiekvienas sau pats. 

 

Qesas
2019-04-28 21:27:25 
Statusas: Narys

Qesas
Tavo tiesa. Bet tada klausimas, kodėl tos kelionių "pakuotės" visgi tokios populiarios?
andrejY
2019-04-15 15:23:39 
Statusas: Narys

andrejY
Patogu, bet brangiau ;)

patogu - sąlyginis dalykas. Kryptį, apgyvendinimą vis vien reikės pačiam išsirinkti, na tik iš mažesnės pasiūlos, tai galengviau turėti pasirinkimą iš penkių, o ne iš šimto penkių, galva susisuka. Bet skyrus laiko - susirasi patogiausą variantą savarankiškai.

Visgi linkęs manyti, kad kur pats už savo paties atostogas atsakingas, tai laiko skirsi daugiau, nesklandumų bus mažiau, negu kad ir profas, bet vienas krūvą skirtingų kelionių prižiūrintis, gali prasileist.  

Qesas
2019-04-10 12:36:02 
Statusas: Narys

Qesas
Patogu, bet brangiau ;)
Laimis Zet
2019-04-04 21:47:45 
Statusas: Narys

Laimis Zet
tt tt
2017-10-18 16:42:28 
Statusas: Narys

tt tt

Nu to tak....

 Viešbutis netoli Alpių kalnų - labai patogu. Ir kaip aš anksčiau nežinojau, kad galima per tep-lep tour užsisakyt netoli kalnų - o tai vis kaip durnius ant kalno užsakinėjau....

Saint-Remy
2017-10-18 16:19:14 
Statusas: Narys

Saint-Remy
Tai čia buvo paslėpta reklama  ... O kur tos Alpės yra 
tt tt
2017-10-18 15:14:48 
Statusas: Narys

tt tt


Uselyte, tamtos agentūra ant tiek biedna, kad net reklaminio banerio įpirkt nesugeba? Nu prakratykit piniginę, paremkit portalą ir įdėkit reklaminį banerį, o mes jį visi klikinsim.

P.S.

"Buvome įsikūrę viešbutyje, netoli Alpių kalnų" - čia yra topas. 

 

Darijus
2017-03-22 13:13:34 
Statusas: Narys

Darijus
Tai iš to "Aparthotel" ir neina tikėtis kažko superb lygmenyje - juk tam ir skirti apartamentai, kad pats sau pasitarnautum ir košę išsivirtum. O jei ten dar yra pirčių ir baseinų, tai labai gerai yra pavargusi kūną palepinti. Pats pavadinimas Aparthotel man aiškus ir suprantamas. Kažin ar galima aiškiau tai pavaidinti. Ar būtu geriau vadinti aparthaus? Gal vadinti apartamentspot? Jei vadinsi tiesiog apartamentais, tai vėl nelabai atitiks teisybę, nes ten tų apartamentų laaabai jau daug vienoje vietoje. Dėl žvaigždučių nežinau ar jie nelipdo sau, ar negali lipdytis žvaigždučių analogiškų tikriems viešbučiams.
tt tt
2017-03-21 18:27:52 
Statusas: Narys

tt tt

 

Kiek teko susidurti savo kuklioje praktikoje, apart-hotel yra nieko nereiškiantis naujadaras, skirtas klientų mulkinimui. Esu gyvenęs aibėje paprastų apartamentų, kur buvo bendros erdvės kaip pirtis, baseinas, vaikų žaidimų kambarys, buvo ir pusryčiai, kasdienis rankšluoščių keitimas ir kambario tvarkymas, bet tai buvo apartamentai ir ne joks ne hotel.  

Esmė turbūt kitame - jeigu yra hotel, jam taikomi visai kiti teisinio reguliavimo ir kokybės principai, tiek kas liečia švarą, patalpų dydžius ir t.t. Taip pat ir  "žvaigždučių" reitingavimas. O apartamentams tų griežtų reikalavimų nėra. Todėl jeigu jūsų apart-hotel neturi oficialių suteiktų žvaigždučių, jis tiesiog paprastas apartamentų hausas ir tiek. Skirtas padurninti publiką savo pavadinimu.   


<< | 1 2 3 4 ... 20 21 22 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija