Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Prancūzijoje > Paradiski

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2011-01-16 13:22:10

Irmis
2022-03-26 15:20:05 
Statusas: Narys

Irmis
Neseniai paslidinėjau Paradiski. Nuvykti ten iš Lietuvos ir grįžti buvo paprasta, nė vieną sieną kertant nebuvo jokio stabdymo ar tikrinimo. Lenkijos viduje buvo sustabdę, tačiau itin trumpam: tik pažiūrėjo visų asmens dokumentus, paprašė atidaryti bagažinę, bet daiktų iškrauti nereikėjo. Prancūzijoje perkant bilietą kasoje irgi neprašė jokio COVID pažymėjimo. Keltuvuose kaukių beveik niekas nebūdavo užsidėję, nors ženklai apie būtinybę tai daryti buvo. Infrastruktūra įvairaus lygio: nuo velkančių keltuvų (nereikšmingose vietose) iki krėslinių su gaubtais ir šildomomis sėdynėmis. Daug krėslinių šešiaviečių. Yra ir kelios gondolos. Didžiausias pasaulyje dviaukštis keltuvas, jungiantis La Plagne ir Les Arcs kurortus, yra talpus ir greitas, bet vis tiek susidaro ilgos eilės. Ilgai laukti teko ir prie kitų keltuvų, nes žmonių buvo labai daug. Trasos plačios, ilgos, puikiai prižiūrimos. Juodos dažniausiai gūbriuotos, dalis raudonų irgi. Galima pračiuožti tuneliu su muzika ir šviesų efektais, žaidimų trasa (Funslope), pasivažinėti funikulieriumi. :)

brklyn
2019-07-12 15:53:23 
Statusas: Narys

brklyn

Teko aplankyti kurortą šiemet 01 26-02 02. Oras buvo toks pusė bėdos, kiek pamenu, kad 4 pilnas dienas snigo, pagrinde buvo apsiniaukę, o saulėta viską sudėjus buvo maždaug 1-1,5 dienos (snow forecast history su manim sutinka). Slidinėti tas labai nesutrukdė, tik trasose, ypač apatinėse mėlynose, jau vidurdienį praktiškai būdavo vieni moguls'ai dėl gausaus sniego, bet viršuje būdavo smagu per šviežią sniegą pačiuožinėti.

Skridome lėktuvu į Malpensą, su nuomuotu auto važiavome 400 km iki La Plagne. Skaičiau apie kelių mokesčius, bet vis tiek pribloškė, kiek daug teko susimokėti, net ir be Frejus tunelio, kuris atsiėjo 60 eurų į abi puses. Gyvenome pagrindiniame Aime La Plagne 2000 pastate, esančiame 200 m. aukščiau Plagne Centre. Užsisakėme paketą per prancūzų site'ą travelski.com likus mėnesiui iki kelionės, kaina gavos apie 380 eur. Paradiski skipass (kainuoja 305 eur. paprastai)+vieta keturviečiame žmogui (iš viso trim žmonėms). Grandiozinis Aime pastatas iš pirmo žvilgsnio mažai romantika spinduliojantis, tačiau iš tiesų maloniai nustebino. Kambariuose vietos ant popieriaus nedaug, bet man asmeniškai jos pilnai užteko, pastate apačioje yra restoranų, prekybos centrai, parduotuvės, nuomos punktai, kainos prekybcentriuose irgi nesikandžioja, triukšmo kambariuose jokio nesigirdi, aišku iš pastato ski in-out kaip ir visur kitur. Iš pastato nemokamai kelia kabinos visą dieną iki Plagne centre, nors iki jo galima ir su slidėm per pora minučių nučiuožti per trasas iš karto išėjus į lauką.

Kas liečia trasas, gal iš tiesų jų truputį mažiau negu rašo statistika, nors penkiom dienom tai mums, sąlyginai mažai patyrusiems,kaip ir užteko jų, neišbandytos liko tik juodos ir apatinės trasos iš Montalbert bei Montchavin. Les Arcs buvome tik vieną dieną, nes gana daug laiko užima kelionė per trasas ir keltuvus nuo Plagne centre iki Vanoise Exprese, kuris kelią į šį kurortą. Tai paslidinėjom šiek tiek Peisey Vallandry trasose ir kelis kartus pasikėleme Į Col de Chal (2600 m.) iš Arc 1800. Dėl oro sąlygų (turbūt) tiek Les Arcs, tiek La Plagne viršutinės trasos/ledynai (2700-3400 m.) buvo uždaryti visą savaitę. Šiame forume skaičiau, taigi irgi galiu patvirtinti, kad kai kurios La Plagne mėlynos tikrai sudėtingėsnės negu Les Arcs arba kitos standartinės mėlynos trasos. Les Arcs jeigu nesi visiškas pradedantysis laisvai galima nuo raudonų pradėti, tuo tarpu, kaip sakiau, La plagne mėlynos yra labai įvairios ir daugelyje yra ką veikti, raudonos kaip ir kituose kurortuose panašaus sunkumo ir tipo. Labiausiai patiko trasos pasikėlus kėltuvu į Grand Rochette (2500 m.) iš Plagne centre, taip pat verta pasikelti į Roche de Mio (2700 m.) iš Plagne Bellecote. 

Almukas
2018-09-17 17:10:01 
Statusas: Narys

Almukas
Mano ispudziai is Paradiski: http://www.sniegozona.lt/?mod=ublog&act=view&lang=lt&id=111
Vienas iš pretendentų šiam sezonui.  Ruošiamės lėkti paslidinėti  sausio pabaigai arba vasario pradžiai autobusiuku.  Dar akiratyje Trys slėniai ir  Portes du Soleil. Pasiilgom Prancūzų 
TomasS
2015-02-07 11:27:53 
Statusas: Narys

TomasS
Mano ispudziai is Paradiski: http://www.sniegozona.lt/?mod=ublog&act=view&lang=lt&id=111
kosmoz
2015-02-02 10:57:32 
Statusas: Narys

kosmoz
Kątik iš ten. Buvau 01.24 - 01.31 laike. Atvykus sniego buvo ne tiek ir daug, ta prasme tiek, kad trasos, kurios nuo 1600 leidžiasi iki 1200 aukščio oficialiai neveikė, realiai - važiavome jomis namo lengvai droždami inventorių. Naktį iš antros į trečią dieną sniego nepagailėjo, o penktą ir šeštą ski paso galiojimo dienas drėbė tiek, kad per dvi dienas nepertraukiamo snygio privarė 60 cm šviežio. Tuo metu viršutinės trasos 2400+ aukštyje buvo uždarytos, nes vėjas 80kmh+ buvo. Matomumas nekažką, bet tai dzin, kai tiek šviežio, nardėm po pusnis, žmonių ant kalno mažai, nes beveik visi su slalominėm slidėm liko namie, protingi su plačiom slidėm ar lentom čiuožė. Trasų paruošimas normalus, galima pykt nebent ant atkarpos tarp funikulieriaus ir keltuvų, kurią galėjo normaliai nuvalyt ir nereiktų tuos pora šimtų metrų sunkiai klampot per sniegą, daugiau tai viskas fainai. Didžiausias minusas - 2400 km nuo namų :D 

Namas super, jei kada sugalvosiu kartot paradiski, tai tik čia ir gyvensiu. Namo grįždavom trasomis iki durų, rytais nuo namo iki funikulieriaus gal 150 metrų, ir tuos galima čiuožt, 220 kvadratų 12kai žmonių pakanka, keturi dviviečiai ir vienas keturvietis su savo voniomis, erdvi svetainė su židiniu, papildomas didelis pramogų kambarys su krūva stalo žaidimų, dideliu 3d teliku ir t.t. Buvo skalbenkė, džiovyklė, trys gigantiški boileriai pasirūpino, kad niekad netruktų karšto vandens, net kai visi vienu metu eidavom praustis. 

 


kosmoz
2014-08-26 18:34:24 
Statusas: Narys

kosmoz

Sveiki, kas is buvusiuju galetu atsakyti kuo apart kainos skirasi skipasai.......paradiski discover ir paradiski unlimited?

Aciu.

Pavėluotai, bet likusiems ateičiai bus. Paradiski susideda iš dviejų kurortų, sujungtų dideliu keltuvu, Les Arcs-Peisey Vallandry ir La Plagne, abu po grubiai 220 kilometrų trasų. Decouverte gauni vieną dieną praleisti gretimame regione, Illimite gali neribotai naudotis abiem kurortais. Yra ir tiesiog Les Arcs - Peisey Vallandry, tai į La Plagne negali išvis varyt, nebent susimokėsi.

Ricka
2014-01-28 11:52:16 
Statusas: Svečias
Sveiki gal kas ilsesites nuo vasario 8 Lia Plagne kurorte ?butu smagu sutikti tautiecius ,mes busim dviese su zmona. Gal dar bus vienisiu butu smagiau ;)))
zulfita
2013-01-23 14:19:24 
Statusas: Narys

zulfita
Sveiki. 25 sausio ryte isvaziuojam i Prancuzija slidineti Paradiski miestelis Montchavin. Galim paimti pora pakeleiviu. Tel.869813122
Zygelis
2012-02-19 19:44:31 
Statusas: Narys

Sveiki, kas is buvusiuju galetu atsakyti kuo apart kainos skirasi skipasai.......paradiski discover ir paradiski unlimited?

Aciu.

nezinantis
2011-10-20 16:45:14 
Statusas: Svečias

Aciu

Kazkaip idomiai, kitur pasiulo uz papildoma mokesti dasipirkt ir visa kurorta (pvz menuirese gali slidinet tik ten arba damoket 55 eurus ir slidinet visuose 3 sleniuose)


<< | 1 2 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija