Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Pirmą kartą važiuoju slidinėti,patarkit ! > Draudimas

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2011-02-01 17:26:51

rodrygez
2012-01-04 14:00:32 
Statusas: Narys
Pernai slovakijoje jasnoje vienam musiskiu ranka sugedo,buvom apsidraude, bet nuvykus i ligonine parodem europuini sveikatos draudima,  persviete sugipsavo ir paleido, nei cento nemokejom
dalius
2011-03-04 13:05:54 
Statusas: Narys

dalius
musu seima turejo reikalu su rimtom traumom 2 kartus- viena sveicarijoj, kita austrijoj. Abu kartus teko moketi patiems is karto, o sveicarijoj tai vos atidares duris privatus daktaras paklause, ar turesi kuom uzsimoketi/sakau turesiu/ tai uzeik. tiesa, paskui draudimas abiem atvejais pinigus grazino.
Elan
2011-02-21 18:50:33 
Statusas: Svečias

Sveiki,

galiu papasakoti jums ir savo ivyki. Jis nedidelis ir gerai pasibaiges, be jokiu malunsparniu. Turiu auksine mastercard. Buvom Austrijoje. Beciuozinejant mano dukra nuleke nuo slaito ir susizeide. Kas atsitiko is kart negalejom nuspeti, bet pagalvojom, kad luzo koja, gal dar kokia ranka, nes daug ka skaudejo. Kazkas akimirksniu iskviete gelbetojus. Jie greitai prisistate ir su rogutemis nuveze vaika i kalno apacia. Ten jau lauke greituske, kuri nuveze vaika i vietini miestelio medpunkta. Ten veiksmas greitai nevyko, nes pasirodo buvo ir rimciau suzalotu o dar mes ir isantraruses salies... Jokie draudimai is pradziu personalui nerupejo. Tik po geru dvieju valandu kaip  atejo eile daryti rengena paprase draudimo. Parodziau savo  GOLD kortele su draudimu ir graziai turejau isiziureti i ju suraizgyta spyga. Pats turejau apmoketi visas islaidas - nugabenima nuo kalno su rogutem, greitukes transportavima, "skubu" priemima, rengena, specialisto konsultacijas, kojos sutvarstyma (nes buvo tik stiprus pasitempimas ar pasinarinimas). Jai buciau nemokejas, tai nieko nebutu toliau dare. Susirinkau visus cekius ir pinigus atgavau tik gryzes i Lietuva ir parases prasyma draudimui su prisegtais cekiukais. Po kokiu 2 menesiu is Austru dar gavau kazkoki ceki (nepamenu uz ka, bet dar priskaiciavo apie 100 EUR). Ta ceki nunesiau draudimui ir ji apmokejo draudimas. Gerai, kad turejau grynu, dar geriau, kad nieko rimto neatsitiko. Taip, kad su tom kortelem irgi atsargiai :)

begineris
2011-02-21 17:36:06 
Statusas: Narys

begineris
Bet praktikoj, visi jas turim, bet ar galim 100 proc. pasitiket?

neapsigaukit. Ne visas draudimas dengia sportavima - t.y. slidinejima. Paprasta kortele - vargiai, netikiu. Pvz pas mane swedbank gold (sorry, ne reklama), tai anksciau klasikine viza turejo irgi draudima slidinejimui, o dabar - lyg ir nebeturi...

Pas mane kortele turi 65000 eur draudima - IF, rimta kontora, turiu su jais reikalu ir verslo draudime, jokiu problemu del nemokejimu neturejau (tpfu tpfu tpfu). Siaip del tu visu patvirtinimu is zalu centru nebijokit - atsitikus ekstra atvejui jie teiks nedelsiant pagalba ir nieks nelauks jokiu patvirtinimu. Tomis bumagomis uzsiims veliau, jau atslugus pirmam pavojui, taigi laiko uzteks. Siaip uzeikit i banko puslapi, kurio kortele turite, susirasite draudimo salygas ir netingekite iki galo perskaityti Daugiausia problemu visada kyla del to, kad mes nedaskaitom iki galo (salygu, sutarciu ir t.t), o poto tenka stebetis, gailetis, keiktis....

Saugaus ir  gero slidinejimo visiems

algiosa
2011-02-21 17:14:10 
Statusas: Narys
Bet praktikoj, visi jas turim, bet ar galim 100 proc. pasitiket?
Van
2011-02-21 17:11:23 
Statusas: Svečias
Ten būna parašyta kokiai sumai max. draudimas. Pas mane kreditinė lyg ir duoda iki 15.000 LT.
algiosa
2011-02-21 17:05:38 
Statusas: Narys
Labai butu idomu, jei kas parasytu patirti su banko korteliu draudimu - rimta ivyki su evakuacija ir pan. Pazistamiems smulkius ivykius apmokejo be problemu, bet teko girdet, kad ju kyla esant rimtiems ivykiams.
Darijus
2011-02-21 17:02:15 
Statusas: Narys

Darijus

Dėl medicininės pagalbos su draudimu ligoninėje turėjau susiskambinėti, kad ligoninė gautu apmokėjimo garantą: ten juk nepaleidžia tik pamatę LD ar Ergo polisą. Ką jie žino kas čia per dokumentas - gal šaraškina kontora... Kaip supratau, kol negavo kažkokių kanalų uždėti rezervacijos ant sąskaitos tol net negalvojo apie tai kad mane paleisti :) 

Draudimas matė, kad jau rezervuota 1900 euru, tada paleido. O tik kitą dieną man skambino iš tarptautinės kompanijos, kuri turėtu užsiimti garantais ir aiškintis su draudimo kompanijomis. Bičas kiek nustebo, kad aš jau susitvarkiau...

Dėl tos kortelės matyt ligoninė nieko nepuola aiškintis, nes tokia suma tarpvalstybiniu reikalu nėra rizikinga. O kur ir kiek dengiama su ta kortele aš Jums nepasakysiu :)

Draudžiuosi ir drausiuosi.

begineris
2011-02-21 16:54:21 
Statusas: Narys

begineris

Beje diskusiją dėl to ir iškėliau, nes antroje temos žinutėje pamačiau tai:

 " Austrijoje ligoninėje parodžiau draugo medicininę kortelę, kurią išduoda ligonių kasos - tai gavau atsakymą, kad su ta kortele dar geriau, nei su draudimu. Kaip supratau tada net nereikia apmokėjimo garantavimo sulaukti. "

korteles tureti nebutina, galima paprasyt ligoniu kasu - faksu atsius sertifikata, ir viskas. Arba galima apmoketi ir poto sodra grazins.

Del sveicarijos - taip, pamirsau, ten irgi galioja.

Geriausia - banko kortele pvz visa gold. Tokios turetojas SU SEIMA (!) apdraustas. Taigi jau keli metai nebesuku galvos del med. islaidu draudimo

derbis
2011-02-21 16:21:58 
Statusas: Narys

derbis

Beje diskusiją dėl to ir iškėliau, nes antroje temos žinutėje pamačiau tai:

 " Austrijoje ligoninėje parodžiau draugo medicininę kortelę, kurią išduoda ligonių kasos - tai gavau atsakymą, kad su ta kortele dar geriau, nei su draudimu. Kaip supratau tada net nereikia apmokėjimo garantavimo sulaukti. "


<< | 1 2 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija