Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortas Val Gardena (Italija)

KriterijusReitingasBalsavo
Apress ski:3.5217
Gamta:4.0217
Kainos:3.2217
Keltuvai:3.7217
Snowparkai:1.712
Trasos:3.9217
Žmonės:3.6217
Bendras įvertinimas:3.7217

Visi reitingavimo rezultatai     Komentarų skaičius: 5

Komentarai

Darius, 2010-03-22 15:31:05

Aš įvertinčiau šį kalnų kurortą 9 balais iš 10. Tikrai viskas buvo labai puiku, trasų daugybė, porą kartų net pasimetėm ir užblūdijom. Gamta labai graži, trasos vaizdingos, labai gražūs kalnai. Yra ką veikti visą savaitę ir nenusibosta. Aš per 6 dienas net ne visas trasas pračiuožiau, o jos labai geros kokybės, slidinėdavom iki pat keltuvų uždarymo. Žmonės kalba vokiškai, vietiniai vyresni angliškai nei mur mur, tvarka ir mentalitetas vokiškas, jokio itališko ar ispaniško "rytoj". Grįžęs visą mėnesį dar gyvenau kelionės įspūdžiais.

kristina, 2010-02-08 16:06:29

Man tai labai patiko: gamta nuostabi, trasos plačios, ilgos, gana kokybiškos, ir kas svarbiausia - trasų labai daug, tikriausiai sunku būtų jas visas ir išbandyti per 5 dienas.. Vien ko vertos "sella ronda" trasos...Na keltukų visokių yra, tiek uždarų, tiek atvirų...yra keletas ir senesnių... Na man gal silpnokai atrodė "apress ski" barai, palyginus su Austrija...o gal papraščiausiai todėl kad gyvenome S.Christinoje, kur tokių barų buvo tik vienas ir tai labai mažas... Labai patiko maistas, ypač itališkas" lazanija, tiramisu..;-)) kainos truputį didesnės nei austrijoje... aptarnavimas irgi puikus - italai vertina turistus;-)). reziumė: mielai ten važiuočiau dar kartą;-)))

ieva, 2009-12-23 10:49:02

gamta grazi... viskas butu idealu, jei keltuvai butu geresni, nes pvz Austrijoje kol uzkili i kalna susili uzdarame keltuve, o cia jie daugiausia atviri, tai buna lb salta..... bet jau siais metai ten 2 kart verysiu ir tikrai nezadu nusuvilti!!!!

Tomas, 2009-12-03 22:49:27

Man labiau patiko salia Ortisei esantis slidinejimo slenis Alpes di Siusi. Ten maziau zmoniu prie keltuvu. Nes ties Val Gardena visi ryte grudasi prie keltuvu tam, kad apciuoztu Sella Ronda trasa.

Linas, 2008-12-03 22:07:29

Fantastinė gamta! Neišpasakytai gražios dolomitinės Alpės. Būtinai į abi puses apsukite "Alpių karuselę". Gal truputi sunkokas pradedantiesiems. Nelabai tinkamas lentininkams: trąsose yra horizontalių atkarpų. Kultūra - tipiška pietų Tiroliui. Šis regionas patapo Italija tik po I pasaulinio karo. Dar šešiasdešimtaisiais būdavo pasipirešinimo italams atvejų. Tas išskirtinumas jaučiasi. Nėra taip būdingo italams atsainumo, aptarnaujant turistus.


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Naujas komentaras

Vardas:
El. paštas:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija