Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortų reitingavimo rezultatai


Filtruoti pagal šalį:
Apress skiGamtaKainosKeltuvaiSnowparkaiTrasosŽmonėsBendrasBalsavoKomen-
tarai
Samnaun (Šveicarija)4.04.33.94.42.14.34.04.1620
Verbier (Šveicarija)3.84.33.84.24.24.34.04.1421
Schladming (Austrija)3.84.23.74.14.34.14.24.0461
Stubaier Gletscher (Austrija)3.74.33.94.03.04.04.14.0410
Courchevel (Prancūzija)3.74.23.74.05.04.14.03.9121
Les Arcs (Prancūzija)3.64.33.54.03.64.33.93.9323
Les Menuires (Prancūzija)3.24.33.44.23.04.44.03.9312
Ischgl (Austrija)4.04.03.34.03.94.03.83.82456
Kitzbuehel (Austrija)3.84.03.43.93.13.83.83.8761
Livigno (Italija)3.74.03.83.82.93.93.83.841011
Villars /Gryon (Šveicarija)3.84.03.44.00.03.94.03.880
Zermatt (Šveicarija)3.74.13.14.05.04.03.93.8293
Hintertuxer (Austrija)3.44.03.43.84.03.83.63.7620
Cervinia (Italija)3.34.13.23.84.33.93.83.7480
Kronplatz (Italija)3.43.73.34.02.73.93.83.71550
Passo Tonale (Italija)3.63.73.73.73.03.83.93.7220
Val Gardena (Italija)3.54.03.23.71.73.93.63.72175
Nassfeld/ Hermagor (Austrija)3.23.83.23.83.03.93.93.6181
Val d'Isere (Prancūzija)3.54.02.83.50.04.13.53.6130
Mayrhofen (Austrija)3.43.73.13.53.83.63.53.5970
Solden (Austrija)3.43.83.03.73.13.73.53.51082
Zillertal Arena (Austrija)3.33.73.33.62.83.73.53.5800
Cortina d'Ampezzo (Italija)3.34.13.03.31.03.83.83.5180
La Thuile (Italija)3.13.53.43.60.03.73.63.5120
Sestiere (Italija)3.43.83.42.90.03.63.73.5140
Tignes (Prancūzija)3.44.02.93.71.03.93.63.5160
Val Thorens (Prancūzija)3.73.83.13.62.03.73.53.5232
Saas Fee (Šveicarija)3.03.73.23.54.03.73.73.560
Torgon (Šveicarija)2.05.01.05.00.04.53.53.520
Obergurgl /Hochgurgl (Austrija)2.83.63.23.74.03.73.43.4170
St. Anton (Austrija)3.43.62.93.71.63.63.53.4660
Hemsedal (Norvegija)3.33.73.03.41.03.53.63.4451
Engelberg (Šveicarija)2.93.83.03.60.03.73.43.4120
Lanzerheide /Valbella (Šveicarija)3.23.82.23.30.04.23.53.460
Saalbach /Hinterglemm (Austrija)3.33.43.03.41.63.43.43.3661
Silichy (Baltarusija)3.23.23.33.60.03.43.43.3491
Baqueira / Beret (Ispanija)3.43.63.33.00.03.13.63.3100
Trysil (Norvegija)3.13.52.83.33.33.53.53.3634
Serre Chevalier (Prancūzija)3.03.23.13.22.33.43.83.3120
Garmisch- Partenkirchen (Vokietija)3.03.43.13.23.03.53.43.3200
Alpes di Siusi /Seiser Alm (Italija)2.63.62.93.22.33.53.33.2290
Arabba Marmolada (Italija)2.93.72.93.41.03.43.23.2370
Madonna di'Campiglio (Italija)3.13.62.73.42.63.43.23.2583
Chamonix (Prancūzija)3.23.72.53.20.03.33.33.2233
Flachau (Austrija)3.03.12.73.51.03.33.03.1461
Zell am See (Austrija)3.03.32.83.22.23.23.13.1611
Civetta (Italija)2.63.53.03.42.03.33.43.1110
Milzkalns (Latvija)3.03.22.93.13.13.23.33.12250
Žagarkalns (Latvija)3.03.13.13.21.03.33.33.11100
Anykščiai/ Kalita (Lietuva)2.93.23.03.21.93.23.23.17516
Meribel (Prancūzija)3.23.42.63.13.03.23.23.1160
Plejsy (Slovakija)3.13.33.03.14.03.33.13.1230
Crans Montana (Šveicarija)3.33.32.73.40.03.32.73.171
Gstaad (Šveicarija)3.03.73.03.00.03.03.03.130
St. Moritz (Šveicarija)3.03.32.63.44.53.43.13.1310
Obersdorf (Vokietija)3.13.33.03.11.03.53.03.1100
Kaprun (Austrija)3.13.32.93.11.83.13.03.0700
Mežezers (Latvija)2.82.92.73.02.33.23.33.0100
Wosir-Szelment (Lenkija)2.83.23.02.82.03.03.03.03632
Hafjell (Norvegija)2.73.42.63.32.43.23.23.0260
Les Deux Alpes (Prancūzija)2.93.52.43.32.03.33.13.0250
Jasna (Slovakija)2.93.33.03.02.23.03.03.03630
Tatranska Lomnica (Slovakija)2.93.33.02.92.42.83.13.0700
Are (Švedija)2.93.32.73.02.83.23.03.0513
Bad Gastein (Austrija)2.83.12.73.11.93.03.02.9941
Obertauern (Austrija)2.73.02.72.93.33.03.02.9260
Bansko (Bulgarija)2.83.02.92.92.22.92.92.9330
Ignalina (Lietuva)2.73.32.72.92.23.02.92.95533
Strbske Pleso (Slovakija)2.63.42.82.92.02.93.02.9550
Wagrain (Austrija)2.92.92.62.90.02.92.62.8220
Zurs /Lech (Austrija)2.53.02.23.01.03.22.82.8250
Pamporovo (Bulgarija)2.83.22.92.42.33.12.42.880
Bormio (Italija)2.62.92.72.91.52.82.92.8361
Vilkaviškis (Lietuva)2.63.22.82.62.82.82.82.81080
Velka Raca (Slovakija)3.13.12.62.71.02.92.92.870
Champery (Šveicarija)2.72.82.42.80.02.93.02.890
Flims /Laax /Falera (Šveicarija)2.43.12.63.11.73.12.92.8160
Klosters (Šveicarija)2.03.52.42.21.03.43.52.880
Bukovel (Ukraina)2.62.83.22.92.12.82.72.81951
Arinsal /Pal (Andora)2.62.62.62.75.02.62.72.7240
Innsbruck OSW (Austrija)2.82.82.42.71.62.82.72.7651
Kappl (Austrija)2.33.12.32.70.03.12.82.7110
Spindleruv Mlyn (Čekija)2.53.02.82.71.52.82.82.71650
Sierra Nevada (Ispanija)2.72.82.32.74.02.72.82.7180
Vratna (Slovakija)2.63.12.72.71.72.92.82.790
Borovets (Bulgarija)2.63.12.52.53.02.42.52.6140
Snow Arena (Lietuva)2.62.42.32.72.72.92.92.6540
Geilo (Norvegija)2.63.12.32.61.02.72.72.6180
Salen (Švedija)2.42.92.42.71.02.72.72.6340
Anzere (Šveicarija)2.62.82.42.40.02.82.42.650
St.Johann (Austrija)2.52.52.52.52.02.32.52.5130
Courmayeur (Italija)2.02.52.02.50.03.03.02.520
Szczyrk (Lenkija)2.52.62.72.20.02.62.52.5200
Birštonas (Lietuva)2.32.92.32.41.32.52.72.565312
Liepkalnis/ Žiemos trasa (Lietuva)2.42.92.32.42.82.62.72.5123918
Brides Les Bains (Prancūzija)2.42.72.62.61.82.62.62.5100
Val Cenis (Prancūzija)1.52.82.82.20.02.83.02.540
Vars (Prancūzija)2.42.82.32.00.03.22.32.5170
Val di'Fiemme (Italija)2.32.62.12.61.02.62.62.4340
Zviedru Cepure (Latvija)2.42.42.52.41.22.42.42.4770
Wisla (Lenkija)2.22.62.12.50.02.42.42.4100
Morzine (Prancūzija)2.62.71.92.41.02.72.42.470
Grand Valira (Andora)2.82.42.12.30.02.22.22.3160
Zieleniec (Lenkija)2.02.62.32.12.52.32.42.3100
Reina trase (Latvija)2.22.22.12.31.02.22.32.2130
Bialka Tatrzanska (Lenkija)1.92.22.12.31.32.42.22.2330
Zakopane (Lenkija)2.12.42.22.21.82.12.22.2920
Ellmau /Going /Schefau /Soll (Austrija)2.32.32.02.11.22.32.22.1510
Logoisk (Baltarusija)2.02.02.42.00.02.12.02.1351
Rokytnice (Čekija)1.62.81.62.20.02.22.02.150
Kordes trase (Latvija)2.02.12.12.10.02.42.02.1180
Krynica (Lenkija)1.92.22.12.11.42.12.02.1350
Drienica-Lysa (Slovakija)2.22.12.02.12.32.12.12.1210
Reit im Winkl (Vokietija)1.92.21.92.21.62.22.22.1130
Pila (Italija)2.02.01.91.91.02.31.92.0141
Sigulda (Latvija)2.12.02.32.01.22.12.02.0210
Karpacz (Lenkija)1.92.12.12.02.52.01.92.070
Serfaus /Fiss /Ladis (Austrija)1.92.01.72.01.12.12.01.92252
Val di Sole (Italija)1.81.92.01.81.71.81.91.9120
Baili trase (Latvija)1.91.81.91.82.51.91.81.9430
Ramkalni (Latvija)1.91.91.91.91.01.81.91.9190
Szklarska Poreba (Lenkija)2.11.82.11.85.01.81.81.9170
Megeve (Prancūzija)1.82.01.82.01.71.81.81.840
Arosa (Šveicarija)1.82.01.52.01.02.01.81.840
Soldeu (Andora)1.81.81.81.81.11.71.81.7570
Wengen (Šveicarija)1.62.11.52.11.01.71.71.7110
Bukowina Tatrzanska (Lenkija)1.51.51.52.21.01.51.51.660
Alta Badia (Italija)1.31.41.21.31.01.31.31.31681
Szczawnica-Palenica (Lenkija)1.01.01.01.00.01.51.51.220
Dachstein West (Austrija)1.11.11.11.11.01.11.11.11670
Limone Piemonte (Italija)1.01.01.01.00.01.01.01.010
Formigal (Ispanija)0.00.00.00.00.00.00.00.000
Molėtai (Lietuva)0.00.00.00.00.00.00.00.000

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija