Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortų reitingavimo rezultatai


Filtruoti pagal šalį:
Apress skiGamtaKainosKeltuvaiSnowparkaiTrasosŽmonėsBendrasBalsavoKomen-
tarai
Samnaun (Šveicarija)4.24.64.14.63.04.64.24.4570
Verbier (Šveicarija)3.84.33.84.24.14.34.04.1411
Stubaier Gletscher (Austrija)3.74.23.94.01.04.04.14.0400
Schladming (Austrija)3.74.13.64.13.84.04.13.9430
Les Arcs (Prancūzija)3.64.33.44.03.44.33.93.9303
Les Menuires (Prancūzija)3.24.33.34.21.04.43.93.9302
Ischgl (Austrija)4.04.03.34.03.94.03.83.82436
Kitzbuehel (Austrija)3.84.03.43.83.23.83.83.8741
Livigno (Italija)3.74.03.83.83.03.93.83.840611
Courchevel (Prancūzija)3.54.13.53.90.04.03.93.8111
Villars /Gryon (Šveicarija)3.84.03.44.00.03.94.03.880
Zermatt (Šveicarija)3.74.13.14.05.04.03.93.8293
Hintertuxer (Austrija)3.44.03.43.84.03.83.63.7620
Cervinia (Italija)3.34.03.23.85.03.93.83.7460
Kronplatz (Italija)3.43.73.34.02.83.93.83.71540
Passo Tonale (Italija)3.63.73.73.73.03.83.93.7220
Val Gardena (Italija)3.54.13.33.81.63.93.63.72145
Flims /Laax /Falera (Šveicarija)3.14.13.44.05.04.03.83.7110
Nassfeld/ Hermagor (Austrija)3.23.83.23.83.03.93.93.6181
Saalbach /Hinterglemm (Austrija)3.63.83.33.72.53.73.83.6581
Val d'Isere (Prancūzija)3.54.02.83.50.04.13.53.6130
Serfaus /Fiss /Ladis (Austrija)3.33.73.03.85.03.83.63.5852
Solden (Austrija)3.43.83.03.73.13.73.53.51082
Zillertal Arena (Austrija)3.33.73.33.62.53.73.53.5780
Cortina d'Ampezzo (Italija)3.34.13.03.31.03.83.83.5180
La Thuile (Italija)3.13.53.43.60.03.73.63.5120
Madonna di'Campiglio (Italija)3.33.92.93.73.23.63.43.5523
Sestiere (Italija)3.43.83.42.90.03.63.73.5140
Tignes (Prancūzija)3.44.02.93.71.03.93.63.5160
Val Thorens (Prancūzija)3.73.83.13.62.03.73.53.5232
Saas Fee (Šveicarija)3.03.73.23.54.03.73.73.560
Torgon (Šveicarija)2.05.01.05.00.04.53.53.520
Mayrhofen (Austrija)3.43.73.13.53.53.53.43.4960
St. Anton (Austrija)3.43.72.93.71.73.63.63.4650
Hemsedal (Norvegija)3.33.73.03.41.03.53.63.4451
Serre Chevalier (Prancūzija)3.23.53.33.43.03.63.73.4110
Engelberg (Šveicarija)2.93.83.03.60.03.73.43.4120
Lanzerheide /Valbella (Šveicarija)3.23.82.23.30.04.23.53.460
Kaprun (Austrija)3.33.53.13.32.53.33.23.3620
Obergurgl /Hochgurgl (Austrija)2.83.53.23.60.03.63.33.3160
Silichy (Baltarusija)3.23.23.33.60.03.43.43.3491
Baqueira / Beret (Ispanija)3.43.63.33.00.03.13.63.3100
Trysil (Norvegija)3.13.52.83.33.33.53.53.3634
Garmisch- Partenkirchen (Vokietija)3.03.43.13.23.03.53.43.3200
Bansko (Bulgarija)3.13.33.23.23.23.23.23.2290
Alpes di Siusi /Seiser Alm (Italija)2.63.62.93.22.33.53.33.2290
Arabba Marmolada (Italija)2.93.72.93.41.03.43.23.2370
Žagarkalns (Latvija)3.03.13.13.21.03.33.33.21090
Chamonix (Prancūzija)3.23.72.53.20.03.33.33.2233
Flachau (Austrija)3.03.12.73.51.03.33.03.1461
Zell am See (Austrija)3.03.32.83.22.23.23.13.1611
Val di'Fiemme (Italija)2.83.32.53.20.03.33.33.1240
Milzkalns (Latvija)3.03.22.93.13.23.23.33.12230
Anykščiai/ Kalita (Lietuva)2.93.23.03.22.03.23.23.17466
Meribel (Prancūzija)3.23.42.63.13.03.23.23.1160
Jasna (Slovakija)2.93.53.13.12.53.23.13.13340
Plejsy (Slovakija)3.13.33.03.14.03.33.13.1230
Crans Montana (Šveicarija)3.33.32.73.40.03.32.73.171
Gstaad (Šveicarija)3.03.73.03.00.03.03.03.130
Klosters (Šveicarija)2.13.92.62.40.03.73.93.170
St. Moritz (Šveicarija)2.93.32.63.35.03.33.03.1300
Wengen (Šveicarija)2.84.02.54.01.03.03.03.140
Obersdorf (Vokietija)3.13.33.03.11.03.53.03.1100
Reit im Winkl (Vokietija)2.73.32.73.15.03.33.13.170
Obertauern (Austrija)2.83.02.83.04.53.13.03.0250
Bormio (Italija)2.83.22.93.21.03.03.23.0301
Civetta (Italija)2.53.32.93.21.03.13.23.0100
Mežezers (Latvija)2.82.92.73.02.33.23.33.0100
Wosir-Szelment (Lenkija)2.83.23.12.92.23.13.13.03502
Hafjell (Norvegija)2.63.32.63.22.13.23.23.0250
Les Deux Alpes (Prancūzija)2.93.52.43.32.03.33.13.0250
Strbske Pleso (Slovakija)2.63.42.92.92.33.03.03.0540
Tatranska Lomnica (Slovakija)2.93.33.02.92.22.83.13.0690
Are (Švedija)2.93.32.73.02.83.23.03.0513
Bad Gastein (Austrija)2.83.12.73.12.03.03.02.9931
Zurs /Lech (Austrija)2.53.12.23.10.03.32.92.9240
Ignalina (Lietuva)2.73.32.72.92.23.02.92.95503
Bukovel (Ukraina)2.72.93.33.02.22.92.72.91751
Wagrain (Austrija)2.92.92.62.90.02.92.62.8220
Pamporovo (Bulgarija)2.83.22.92.42.33.12.42.880
Spindleruv Mlyn (Čekija)2.63.12.92.81.92.92.92.81570
Alta Badia (Italija)2.73.32.32.92.52.92.92.8271
Vilkaviškis (Lietuva)2.63.22.82.61.52.82.82.81050
Velka Raca (Slovakija)3.13.12.62.71.02.92.92.870
Champery (Šveicarija)2.72.82.42.80.02.93.02.890
Arinsal /Pal (Andora)2.62.62.62.75.02.62.72.7240
Dachstein West (Austrija)2.23.02.62.52.02.83.02.7100
Innsbruck OSW (Austrija)2.82.82.52.71.72.82.72.7641
Kappl (Austrija)2.33.12.32.70.03.12.82.7110
Brides Les Bains (Prancūzija)2.62.92.82.82.02.82.82.790
Morzine (Prancūzija)2.83.02.02.70.03.02.72.760
Salen (Švedija)2.53.02.42.81.02.82.82.7320
Arosa (Šveicarija)2.53.02.03.00.03.02.52.720
Ellmau /Going /Schefau /Soll (Austrija)2.72.82.42.51.72.72.62.6380
Borovets (Bulgarija)2.63.12.52.53.02.42.52.6140
Sierra Nevada (Ispanija)2.62.72.22.60.02.62.72.6170
Snow Arena (Lietuva)2.62.42.32.72.72.92.92.6540
Geilo (Norvegija)2.63.12.32.61.02.72.72.6180
Vratna (Slovakija)2.42.92.62.51.02.92.52.680
Anzere (Šveicarija)2.62.82.42.40.02.82.42.650
St.Johann (Austrija)2.52.52.52.52.02.32.52.5130
Courmayeur (Italija)2.02.52.02.50.03.03.02.520
Szczyrk (Lenkija)2.52.62.72.20.02.62.52.5200
Birštonas (Lietuva)2.42.92.32.41.32.52.72.564612
Liepkalnis/ Žiemos trasa (Lietuva)2.42.92.32.42.92.62.72.5123018
Val Cenis (Prancūzija)1.52.82.82.20.02.83.02.540
Vars (Prancūzija)2.42.82.32.00.03.22.32.5170
Zviedru Cepure (Latvija)2.42.42.52.41.22.42.42.4770
Wisla (Lenkija)2.22.62.12.50.02.42.42.4100
Grand Valira (Andora)2.82.42.12.30.02.22.22.3160
Zakopane (Lenkija)2.22.52.32.32.12.22.32.3830
Reina trase (Latvija)2.22.22.12.31.02.22.32.2130
Bialka Tatrzanska (Lenkija)1.92.22.12.31.32.42.22.2330
Logoisk (Baltarusija)2.02.02.42.00.02.12.02.1351
Rokytnice (Čekija)1.62.81.62.20.02.22.02.150
Kordes trase (Latvija)2.02.12.12.10.02.42.02.1180
Krynica (Lenkija)2.02.32.22.21.72.22.12.1330
Zieleniec (Lenkija)1.92.32.31.92.02.22.22.190
Drienica-Lysa (Slovakija)2.22.12.02.12.32.12.12.1210
Pila (Italija)2.12.11.92.00.02.12.02.0131
Sigulda (Latvija)2.12.02.32.01.22.12.02.0210
Karpacz (Lenkija)1.92.12.12.02.52.01.92.070
Val di Sole (Italija)1.81.92.01.81.71.81.91.9120
Baili trase (Latvija)1.91.81.91.82.51.91.81.9430
Ramkalni (Latvija)1.91.91.91.91.01.91.91.9180
Szklarska Poreba (Lenkija)2.11.82.11.85.01.81.81.9170
Soldeu (Andora)1.81.91.91.81.11.81.91.8510
Megeve (Prancūzija)1.82.01.82.01.71.81.81.840
Bukowina Tatrzanska (Lenkija)1.61.61.61.61.01.61.61.650
Szczawnica-Palenica (Lenkija)1.01.01.01.00.01.51.51.220
Limone Piemonte (Italija)1.01.01.01.00.01.01.01.010
Formigal (Ispanija)0.00.00.00.00.00.00.00.000
Molėtai (Lietuva)0.00.00.00.00.00.00.00.000

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija