Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortų reitingavimo rezultatai


Filtruoti pagal šalį:
Apress skiGamtaKainosKeltuvaiSnowparkaiTrasosŽmonėsBendrasBalsavoKomen-
tarai
Samnaun (Šveicarija)4.24.64.14.61.04.64.24.3560
Verbier (Šveicarija)3.84.43.84.24.34.34.04.1381
Stubaier Gletscher (Austrija)3.74.23.94.01.04.04.14.0400
Les Arcs (Prancūzija)3.74.33.54.13.44.44.04.0273
Les Menuires (Prancūzija)3.24.43.44.30.04.54.04.0292
Schladming (Austrija)3.74.13.64.13.84.04.13.9430
Tignes (Prancūzija)3.84.43.24.11.04.44.03.9140
Ischgl (Austrija)4.04.03.34.03.74.03.83.82416
Kitzbuehel (Austrija)3.84.03.43.83.23.83.83.8741
Kronplatz (Italija)3.53.83.44.13.44.03.93.81480
Livigno (Italija)3.74.03.83.83.13.93.83.840411
Courchevel (Prancūzija)3.54.13.53.90.04.03.93.8111
Villars /Gryon (Šveicarija)3.84.03.44.00.03.94.03.880
Zermatt (Šveicarija)3.74.13.14.05.04.03.93.8293
Hintertuxer (Austrija)3.44.03.43.84.03.83.63.7620
St. Anton (Austrija)3.63.93.13.92.43.83.83.7600
Cervinia (Italija)3.34.03.23.85.03.93.83.7460
Cortina d'Ampezzo (Italija)3.44.23.13.41.04.03.93.7170
Passo Tonale (Italija)3.63.73.73.73.03.83.93.7220
Val Gardena (Italija)3.54.13.33.81.23.93.73.72115
Flims /Laax /Falera (Šveicarija)3.14.13.44.05.04.03.83.7110
Nassfeld/ Hermagor (Austrija)3.13.83.23.82.03.93.83.6171
Saalbach /Hinterglemm (Austrija)3.63.83.33.72.53.73.83.6581
Val d'Isere (Prancūzija)3.54.02.83.50.04.13.53.6130
Serfaus /Fiss /Ladis (Austrija)3.33.73.03.85.03.83.63.5852
Solden (Austrija)3.43.83.03.73.03.73.53.51072
Zillertal Arena (Austrija)3.33.73.33.62.53.73.53.5780
La Thuile (Italija)3.13.53.43.60.03.73.63.5120
Madonna di'Campiglio (Italija)3.43.92.93.73.43.63.43.5483
Sestiere (Italija)3.43.83.42.90.03.63.73.5140
Val Thorens (Prancūzija)3.73.83.13.62.03.73.53.5232
Saas Fee (Šveicarija)3.03.73.23.54.03.73.73.560
Torgon (Šveicarija)2.05.01.05.00.04.53.53.520
Kaprun (Austrija)3.43.63.23.44.03.43.23.4600
Mayrhofen (Austrija)3.43.73.13.53.53.53.43.4960
Arabba Marmolada (Italija)3.13.93.03.60.03.63.43.4340
Hemsedal (Norvegija)3.33.73.03.41.03.53.63.4451
Engelberg (Šveicarija)2.93.83.03.60.03.73.43.4120
Lanzerheide /Valbella (Šveicarija)3.23.82.23.30.04.23.53.460
Obergurgl /Hochgurgl (Austrija)2.83.53.23.60.03.63.33.3160
Silichy (Baltarusija)3.23.23.33.60.03.43.43.3491
Baqueira / Beret (Ispanija)3.43.63.33.00.03.13.63.3100
Trysil (Norvegija)3.13.52.73.33.73.53.53.3624
Meribel (Prancūzija)3.43.52.73.35.03.33.43.3150
Serre Chevalier (Prancūzija)3.23.33.33.41.03.53.63.3100
Garmisch- Partenkirchen (Vokietija)3.03.43.13.23.03.53.43.3200
Bansko (Bulgarija)3.13.33.33.23.73.33.23.2270
Alpes di Siusi /Seiser Alm (Italija)2.73.53.03.22.03.53.43.2280
Bormio (Italija)2.93.33.03.30.03.13.43.2281
Civetta (Italija)2.93.43.13.40.03.23.43.280
Žagarkalns (Latvija)3.03.13.13.21.03.33.33.21090
Chamonix (Prancūzija)3.23.72.53.20.03.33.33.2233
Soldeu (Andora)3.03.23.33.01.83.03.13.1210
Flachau (Austrija)3.03.12.73.51.03.33.03.1461
Zell am See (Austrija)3.03.32.83.22.23.23.13.1611
Val di'Fiemme (Italija)2.83.32.53.20.03.33.33.1240
Milzkalns (Latvija)3.03.22.93.13.23.23.33.12190
Wosir-Szelment (Lenkija)2.93.33.22.92.33.23.13.13382
Anykščiai/ Kalita (Lietuva)2.93.33.13.22.53.23.23.17246
Hafjell (Norvegija)2.73.42.63.32.33.23.23.1240
Les Deux Alpes (Prancūzija)3.03.62.43.42.53.43.23.1240
Jasna (Slovakija)2.93.43.13.12.33.13.13.13190
Plejsy (Slovakija)3.03.22.93.03.03.23.03.1220
Velka Raca (Slovakija)2.83.52.83.00.03.23.23.160
Are (Švedija)2.93.42.83.03.33.23.03.1503
Crans Montana (Šveicarija)3.33.32.73.40.03.32.73.171
Gstaad (Šveicarija)3.03.73.03.00.03.03.03.130
Klosters (Šveicarija)2.13.92.62.40.03.73.93.170
St. Moritz (Šveicarija)2.93.32.63.35.03.33.03.1300
Wengen (Šveicarija)2.84.02.54.01.03.03.03.140
Reit im Winkl (Vokietija)2.73.32.73.15.03.33.13.170
Bad Gastein (Austrija)2.93.22.73.12.13.03.03.0921
Obertauern (Austrija)2.83.02.83.04.53.13.03.0250
Mežezers (Latvija)2.82.92.73.02.33.23.33.0100
Strbske Pleso (Slovakija)2.53.52.92.93.03.03.13.0530
Tatranska Lomnica (Slovakija)2.93.33.02.92.22.83.13.0690
Obersdorf (Vokietija)2.93.13.02.90.03.32.83.090
Zurs /Lech (Austrija)2.53.12.23.10.03.32.92.9240
Spindleruv Mlyn (Čekija)2.63.12.92.82.02.92.92.91550
Alta Badia (Italija)2.73.32.32.94.03.03.02.9261
Ignalina (Lietuva)2.73.32.72.92.43.03.02.95423
Brides Les Bains (Prancūzija)2.83.13.03.02.33.03.02.980
Bukovel (Ukraina)2.62.93.33.02.12.92.72.91681
Wagrain (Austrija)2.92.92.62.90.02.92.62.8220
Borovets (Bulgarija)2.83.22.62.63.72.52.62.8130
Vilkaviškis (Lietuva)2.63.22.82.61.52.82.82.81050
Salen (Švedija)2.53.12.52.91.02.92.92.8310
Champery (Šveicarija)2.72.82.42.80.02.93.02.890
Dachstein West (Austrija)2.23.02.62.52.02.83.02.7100
Innsbruck OSW (Austrija)2.92.82.52.81.82.92.72.7631
Kappl (Austrija)2.33.12.32.70.03.12.82.7110
Pamporovo (Bulgarija)2.43.02.62.63.02.92.62.770
Morzine (Prancūzija)2.83.02.02.70.03.02.72.760
Vratna (Slovakija)2.63.12.92.71.02.62.72.770
Arosa (Šveicarija)2.53.02.03.00.03.02.52.720
Arinsal /Pal (Andora)2.52.52.52.65.02.52.62.6230
Ellmau /Going /Schefau /Soll (Austrija)2.72.82.42.51.72.72.62.6350
Sierra Nevada (Ispanija)2.62.72.22.60.02.62.72.6170
Birštonas (Lietuva)2.43.02.32.41.62.52.72.662612
Snow Arena (Lietuva)2.52.42.32.72.42.92.82.6530
Geilo (Norvegija)2.63.12.32.61.02.72.72.6180
Anzere (Šveicarija)2.62.82.42.40.02.82.42.650
St.Johann (Austrija)2.52.52.52.52.02.32.52.5130
Courmayeur (Italija)2.02.52.02.50.03.03.02.520
Szczyrk (Lenkija)2.52.62.72.20.02.62.52.5200
Liepkalnis/ Žiemos trasa (Lietuva)2.42.92.32.42.92.62.72.5121918
Val Cenis (Prancūzija)1.52.82.82.20.02.83.02.540
Vars (Prancūzija)2.42.82.32.00.03.22.32.5170
Zviedru Cepure (Latvija)2.42.42.52.41.32.42.42.4760
Wisla (Lenkija)2.22.62.12.50.02.42.42.4100
Grand Valira (Andora)2.82.42.12.30.02.22.22.3160
Val di Sole (Italija)2.12.42.52.23.02.22.42.380
Zakopane (Lenkija)2.22.52.32.42.52.32.32.3800
Reina trase (Latvija)2.22.22.12.31.02.22.32.2130
Drienica-Lysa (Slovakija)2.22.32.12.25.02.22.22.2190
Logoisk (Baltarusija)2.02.02.42.00.02.12.02.1351
Rokytnice (Čekija)1.62.81.62.20.02.22.02.150
Kordes trase (Latvija)2.02.12.12.10.02.42.02.1180
Bialka Tatrzanska (Lenkija)1.82.22.02.21.02.32.12.1320
Krynica (Lenkija)2.02.32.22.21.72.22.12.1330
Zieleniec (Lenkija)1.92.32.31.92.02.22.22.190
Pila (Italija)2.12.11.92.00.02.12.02.0131
Sigulda (Latvija)2.12.02.32.01.22.12.02.0210
Karpacz (Lenkija)1.92.12.12.02.52.01.92.070
Baili trase (Latvija)2.01.81.91.84.02.01.91.9420
Ramkalni (Latvija)1.91.91.91.91.01.91.91.9180
Szklarska Poreba (Lenkija)1.91.61.91.60.01.61.61.7160
Bukowina Tatrzanska (Lenkija)1.61.61.61.61.01.61.61.650
Szczawnica-Palenica (Lenkija)1.01.01.01.00.01.51.51.220
Limone Piemonte (Italija)1.01.01.01.00.01.01.01.010
Megeve (Prancūzija)1.01.01.01.01.01.01.01.020
Formigal (Ispanija)0.00.00.00.00.00.00.00.000
Molėtai (Lietuva)0.00.00.00.00.00.00.00.000

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija