Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortų reitingavimo rezultatai


Filtruoti pagal šalį:
Apress skiGamtaKainosKeltuvaiSnowparkaiTrasosŽmonėsBendrasBalsavoKomen-
tarai
Samnaun (Šveicarija)4.24.64.14.63.04.64.24.4570
Verbier (Šveicarija)3.84.33.84.24.14.34.04.1411
Stubaier Gletscher (Austrija)3.74.23.94.01.04.04.14.0400
Schladming (Austrija)3.74.13.64.13.84.04.13.9430
Les Arcs (Prancūzija)3.54.33.44.03.44.33.93.9313
Les Menuires (Prancūzija)3.24.33.34.21.04.43.93.9302
Ischgl (Austrija)4.04.03.34.03.94.03.83.82446
Kitzbuehel (Austrija)3.84.03.43.82.83.83.83.8751
Livigno (Italija)3.74.03.83.82.93.93.83.840811
Courchevel (Prancūzija)3.54.13.53.90.04.03.93.8111
Villars /Gryon (Šveicarija)3.84.03.44.00.03.94.03.880
Zermatt (Šveicarija)3.74.13.14.05.04.03.93.8293
Hintertuxer (Austrija)3.44.03.43.84.03.83.63.7620
Cervinia (Italija)3.34.03.23.85.03.93.83.7470
Kronplatz (Italija)3.43.73.34.02.73.93.83.71550
Passo Tonale (Italija)3.63.73.73.73.03.83.93.7220
Val Gardena (Italija)3.54.13.33.81.63.93.63.72145
Nassfeld/ Hermagor (Austrija)3.23.83.23.83.03.93.93.6181
Saalbach /Hinterglemm (Austrija)3.63.83.33.72.53.73.83.6581
Val d'Isere (Prancūzija)3.54.02.83.50.04.13.53.6130
Mayrhofen (Austrija)3.43.73.13.53.83.63.53.5970
Serfaus /Fiss /Ladis (Austrija)3.33.73.03.85.03.83.63.5852
Solden (Austrija)3.43.83.03.73.13.73.53.51082
Zillertal Arena (Austrija)3.33.73.33.62.83.73.53.5800
Cortina d'Ampezzo (Italija)3.34.13.03.31.03.83.83.5180
La Thuile (Italija)3.13.53.43.60.03.73.63.5120
Sestiere (Italija)3.43.83.42.90.03.63.73.5140
Tignes (Prancūzija)3.44.02.93.71.03.93.63.5160
Val Thorens (Prancūzija)3.73.83.13.62.03.73.53.5232
Saas Fee (Šveicarija)3.03.73.23.54.03.73.73.560
Torgon (Šveicarija)2.05.01.05.00.04.53.53.520
St. Anton (Austrija)3.43.72.93.71.73.63.63.4650
Madonna di'Campiglio (Italija)3.33.82.93.63.13.53.43.4543
Hemsedal (Norvegija)3.33.73.03.41.03.53.63.4451
Engelberg (Šveicarija)2.93.83.03.60.03.73.43.4120
Lanzerheide /Valbella (Šveicarija)3.23.82.23.30.04.23.53.460
Kaprun (Austrija)3.33.53.13.43.03.33.23.3630
Obergurgl /Hochgurgl (Austrija)2.83.53.23.60.03.63.33.3160
Silichy (Baltarusija)3.23.23.33.60.03.43.43.3491
Baqueira / Beret (Ispanija)3.43.63.33.00.03.13.63.3100
Trysil (Norvegija)3.13.52.83.33.33.53.53.3634
Serre Chevalier (Prancūzija)3.03.23.13.22.33.43.83.3120
Flims /Laax /Falera (Šveicarija)2.83.63.03.52.33.53.43.3130
Garmisch- Partenkirchen (Vokietija)3.03.43.13.23.03.53.43.3200
Bansko (Bulgarija)3.13.33.23.23.23.23.23.2290
Alpes di Siusi /Seiser Alm (Italija)2.63.62.93.22.33.53.33.2290
Arabba Marmolada (Italija)2.93.72.93.41.03.43.23.2370
Chamonix (Prancūzija)3.23.72.53.20.03.33.33.2233
Flachau (Austrija)3.03.12.73.51.03.33.03.1461
Zell am See (Austrija)3.03.32.83.22.23.23.13.1611
Civetta (Italija)2.63.53.03.42.03.33.43.1110
Val di'Fiemme (Italija)2.83.32.53.20.03.33.33.1240
Milzkalns (Latvija)3.03.22.93.13.23.23.33.12230
Žagarkalns (Latvija)3.03.13.13.21.03.33.33.11100
Anykščiai/ Kalita (Lietuva)2.93.23.03.22.03.23.23.17466
Meribel (Prancūzija)3.23.42.63.13.03.23.23.1160
Jasna (Slovakija)2.93.43.13.12.53.13.13.13430
Plejsy (Slovakija)3.13.33.03.14.03.33.13.1230
Crans Montana (Šveicarija)3.33.32.73.40.03.32.73.171
Gstaad (Šveicarija)3.03.73.03.00.03.03.03.130
St. Moritz (Šveicarija)2.93.32.63.35.03.33.03.1300
Wengen (Šveicarija)2.84.02.54.01.03.03.03.140
Obersdorf (Vokietija)3.13.33.03.11.03.53.03.1100
Bormio (Italija)2.83.22.93.22.03.03.23.0321
Mežezers (Latvija)2.82.92.73.02.33.23.33.0100
Wosir-Szelment (Lenkija)2.83.23.12.92.13.13.13.03542
Hafjell (Norvegija)2.63.32.63.22.13.23.23.0250
Les Deux Alpes (Prancūzija)2.93.52.43.32.03.33.13.0250
Tatranska Lomnica (Slovakija)2.93.33.02.92.42.83.13.0700
Are (Švedija)2.93.32.73.02.83.23.03.0513
Bad Gastein (Austrija)2.83.12.73.12.03.03.02.9931
Dachstein West (Austrija)2.53.22.72.73.02.93.12.9110
Obertauern (Austrija)2.73.02.72.93.33.03.02.9260
Zurs /Lech (Austrija)2.53.12.23.10.03.32.92.9240
Ignalina (Lietuva)2.73.32.72.92.23.02.92.95523
Strbske Pleso (Slovakija)2.63.42.82.92.02.93.02.9550
Wagrain (Austrija)2.92.92.62.90.02.92.62.8220
Pamporovo (Bulgarija)2.83.22.92.42.33.12.42.880
Spindleruv Mlyn (Čekija)2.63.12.92.71.72.82.82.81600
Alta Badia (Italija)2.63.32.32.92.73.03.02.8281
Vilkaviškis (Lietuva)2.63.22.82.61.52.82.82.81050
Velka Raca (Slovakija)3.13.12.62.71.02.92.92.870
Champery (Šveicarija)2.72.82.42.80.02.93.02.890
Klosters (Šveicarija)2.03.52.42.21.03.43.52.880
Bukovel (Ukraina)2.62.83.23.02.12.82.72.81851
Arinsal /Pal (Andora)2.62.62.62.75.02.62.72.7240
Innsbruck OSW (Austrija)2.82.82.52.71.72.82.72.7641
Kappl (Austrija)2.33.12.32.70.03.12.82.7110
Brides Les Bains (Prancūzija)2.62.92.82.82.02.82.82.790
Morzine (Prancūzija)2.83.02.02.70.03.02.72.760
Vratna (Slovakija)2.63.12.72.71.72.92.82.790
Salen (Švedija)2.53.02.42.81.02.82.82.7320
Arosa (Šveicarija)2.53.02.03.00.03.02.52.720
Ellmau /Going /Schefau /Soll (Austrija)2.72.82.42.51.72.72.62.6380
Borovets (Bulgarija)2.63.12.52.53.02.42.52.6140
Sierra Nevada (Ispanija)2.62.72.22.60.02.62.72.6170
Snow Arena (Lietuva)2.62.42.32.72.72.92.92.6540
Geilo (Norvegija)2.63.12.32.61.02.72.72.6180
Anzere (Šveicarija)2.62.82.42.40.02.82.42.650
Reit im Winkl (Vokietija)2.32.82.32.72.32.82.72.690
St.Johann (Austrija)2.52.52.52.52.02.32.52.5130
Courmayeur (Italija)2.02.52.02.50.03.03.02.520
Szczyrk (Lenkija)2.52.62.72.20.02.62.52.5200
Birštonas (Lietuva)2.42.92.32.41.32.52.72.565012
Liepkalnis/ Žiemos trasa (Lietuva)2.42.92.32.42.92.62.72.5123418
Val Cenis (Prancūzija)1.52.82.82.20.02.83.02.540
Vars (Prancūzija)2.42.82.32.00.03.22.32.5170
Zviedru Cepure (Latvija)2.42.42.52.41.22.42.42.4770
Wisla (Lenkija)2.22.62.12.50.02.42.42.4100
Grand Valira (Andora)2.82.42.12.30.02.22.22.3160
Zakopane (Lenkija)2.22.52.22.32.12.22.22.3840
Reina trase (Latvija)2.22.22.12.31.02.22.32.2130
Bialka Tatrzanska (Lenkija)1.92.22.12.31.32.42.22.2330
Logoisk (Baltarusija)2.02.02.42.00.02.12.02.1351
Rokytnice (Čekija)1.62.81.62.20.02.22.02.150
Kordes trase (Latvija)2.02.12.12.10.02.42.02.1180
Krynica (Lenkija)2.02.32.22.21.72.22.12.1330
Zieleniec (Lenkija)1.92.32.31.92.02.22.22.190
Drienica-Lysa (Slovakija)2.22.12.02.12.32.12.12.1210
Pila (Italija)2.12.11.92.00.02.12.02.0131
Sigulda (Latvija)2.12.02.32.01.22.12.02.0210
Karpacz (Lenkija)1.92.12.12.02.52.01.92.070
Val di Sole (Italija)1.81.92.01.81.71.81.91.9120
Baili trase (Latvija)1.91.81.91.82.51.91.81.9430
Ramkalni (Latvija)1.91.91.91.91.01.81.91.9190
Szklarska Poreba (Lenkija)2.11.82.11.85.01.81.81.9170
Megeve (Prancūzija)1.82.01.82.01.71.81.81.840
Soldeu (Andora)1.81.81.81.81.11.71.81.7570
Bukowina Tatrzanska (Lenkija)1.61.61.61.61.01.61.61.650
Szczawnica-Palenica (Lenkija)1.01.01.01.00.01.51.51.220
Limone Piemonte (Italija)1.01.01.01.00.01.01.01.010
Formigal (Ispanija)0.00.00.00.00.00.00.00.000
Molėtai (Lietuva)0.00.00.00.00.00.00.00.000

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija