Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Serre Chevalier. O Prancūzija – tu tokia prancūziška...

Edgardo 2018-02-18
O dėl, kad Italijoj nėra daugiau kur slidinėti - paistalai, nebent jau visą Dolomitų regioną apčiuožęs.

dalius 2018-02-03
na nežinau, nežinau... prieš pora metų buvom mes ten. Gyvenome Briencone prie pat keltuvo - gal penkiolika dvidešimt metrų, tai viadukas nevargino. kainos tikrai aukštos, trasos ruošiamos prancūziškai. Kavos kalne paprastai negeriam, negaliu pasakyti. dėl picos? ją valgome Italijoje. o miestelis superinis superinis superinis. šalia garsiausio viduramžių europos tvirtovių statytojo septyni at devyni (nepamenu) fortai, aukštutiniame Briancone - senamiestukas kokio kitur nerasi, nebent Bormijuj. gatvelių plotis kaikurių toks, kad nepraeisi nepasisukęs šonu. Restoraniukai mažučiai romantiški, taip kad pasivaikščioti tikrai yra su kaupu. damoms šalia didžiausias prekybos miestelis.
bet trasos žinoma rūsčios, neparuoštos, viršuje tikrai suledėję guzai. dar ten yra didžiausias Europoje maumedynas, tai nuo jų kažkokių dulkių visas sniegas buvo rudas, rūbai irgi. baltas žmonos šalmas pageltonavo.
komentaras išsamus ir daug tiesos jame, bet tikrai nebeviltiška. ir maistas tikrai geras (picos nebandėme :) ten aukščiau dar yra Risoul ir Vars , trasų nedaug, bet labai gražu. ir antiena miestelyje risoul gera. Važiuokit...

tt tt 2018-02-02
sakyt, kad jais 100% patenkintas- negaliu. Pagrindine problema, kad kai jie tai sukure (googlinimui RECON SNOW 2), atrode viskas ok, bet po keleto metu jie tai uzmete ir susikoncentravo ties dviratininku akiniais. Finale skimap zemelapiai nebeatnaujinami ir nauju trasu nebesimato. Taigi gamintojas apsisiko. Zodziu, pirkt - neberekomenduoju, o ismest - gaila :-)

Saint-Remy 2018-02-02
Ok :) ... O kaip akiniai su integruota navi? Ar pasiteisina, kokie įspūdžiai?

tt tt 2018-02-02
tam kurorte nera jokiu "naujesniu" keltuvu liniju. Pagal isvaizda visi seni apart 2 Briancone. Kelia visi letai (8-9km/h), kai nauji kelia 16-17km/h bet tokiu ten NERADAU. Netgi bugeliai tempia greiciau - kai keliesi paraleliai - puikiai matosi. Del greicio - akiniai turi integruota navigacija, tai greiti matau "live".
O dangciu labai greit pasiilgsti, kai smarkus vejas - o toks buvo tris dienas, pirma diena netgi virsus buvo uzdarytas.

Saint-Remy 2018-02-02
Kuo FR keltuvai neįtiko :) Man atrodo tu su kapučino puodeliu keliesi į kalnus :)... Visur yra senos įrangos keltuvų - arklių, tačiau visada yra galimybė pasirinkti naujesnę keltuvų liniją, FR tai įprasta, aš pvz. važiuoju į kalnus slidinėti, man aktualus keltuvo greitis, o ne šildomi su gaubtai krėslai :)

tt tt 2018-02-01
Na nereikia manyti, kad pas prancuzus viskas blogai, gal as per daug uzakcentavau tai, kas man bado akis. Buvo po kokias tris grazias raudonas ir juodas trasas, jos buvo tuscios absoliuciai (daug buvo zmoniu tik sekmadieni prie apatinio keltuvo - vietiniai pramogavo). Buvo puikus restoranas Le Loup Blanc (Baltas Vilkas). Buvo puikus Heineken alus (pas italus dazniausia italiskas surogatas). Kava velgi - tik tame regione ji visiskas sh, pvz 3 sleniuose tokios slykscios nebuvo. Apgyvendinimas salyginai irgi nebrangus (tai standartas pas prancuzus).
Nu bet tie ju keltuvai tai nu nafig....

edgardo 2018-02-01
Kiek teko būti pačiam ar remtis kitų patirtimi, kaip antai ir tt tt apsakymu, susidaro įspūdis, kad visuose Prancūzijos kurortuose tas pats. Netikslūs kilometrų skaičiai, aukštos paslaugų kainos, na bet ta prancūziška atmosfera, sūriai, vynai ir paštetai visitek vilioja ten :)

Saint-Remy 2018-01-29
Kaip visada skeptiškas... :)

<< | 1 | >>

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.
Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija