Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Solden

Čiornas 2013-08-02
Po Remark komentaro net pačiam kilo abejonės, todėl pasitikslinau poros draugų, važiavusių kartu, nes nenoriu čia priburti. Tikslaus kelionės laiko minučių tikslumu praėjus pusei metų niekas neatsimena kelintą išvažiavome, mane patikslino, kad apie 6 val Lietuvos laiku, o ne Austrijos, bet visi atsimena, kad tą kartą atvažiavome labai greitai. Neturiu tikslo čia prisigalvoti, važiavome 8-se su nauju busu. Užtrukome apie 17 valandų.
O kelias per Čekiją visai geras, anksčiau jų autostrada buvo tikra kratylka, o dabar jau beveik visa suremontuota, gal koks 30 km tik teko pasipurtyti.

Čiornas 2013-08-01
Langenfeld- Brno - Čenstochova - Varšuva - Kaunas 1650 km. Važiavome apie 18 valandų. Nesuprantu, kas čia antgamtiško parvažiuoti šituo maršrutu per tiek laiko ? Buvo kovo mėn antra pusė, saulėta, geri keliai, jokių kamščių. Išvažiavome apie 6 vietos laiku, 23 mūsų laiku grįžome, stojome tik kuro ir į tualetą. Jei tau atrodo nenormalu, ką gi, tai tavo nuomonė. O aš manau, kad galima ir dar greičiau pravažiuoti tokį atstumą, nes mes važiavome max 140km/h.

Remark 2013-07-31
Buvau Solden'e prieš porą metų - labai geras kurortas slidinėjimui. Bet nelabai tikisi, kad kelionė į priekį ir atgal trunka tik po 17 val. Ypač važiuojant per CZ.

<< | 1 | >>

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.
Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija