Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Distancinis slidinėjimas > Lyguminių slidžių pirkimas/nuoma Vilniuje

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2012-12-17 10:14:57

tt tt
2016-01-19 15:05:24 
Statusas: Narys

tt tt

Labai teisingai klausia. Jeigu slidinesi klasikiniu - slides ilgesnes, jeigu pačiūžiniu žingsniu (liaudiškai "eglute") - trumpesnės. Ir modeliai kiti. Ir vaškavimas kitoks. Ir slidžių lazdų ilgiai kitokie. Ir slidžių batai kiti. Šiaip kas liečia konsultantus, tai tuo klausimu Vilniuje aš sutikau tik du normalius konsultantus - S-sportas Ateities gatvėje ir Šiaurės miestelyje priešais Norfą buvo kažkokia tai parduotuvė, pavadinimo neatsimenu (nemaišyt su terrasport, tie toliau) - iš Lakūnų g įvažiuoji į teritorjią, iškart po dešinei gal koks antras pastatas. Apie terrasport konsultantus nepasakysiu, kalnų slides ten ruošiau, pas Piotrą, bet jis dabar ne konsultantas o servisnikas. O salone mergičkos įtartinai atrodo, gal tik dėl grožio.

Winnersport dabar irgi tragedija, lochu rinktinė, įkiš bet kokį šudą, kad tik pirktum. 

 

Aivaras
2016-01-19 08:22:57 
Statusas: Narys

Aivaras

Sveiki,

Esu naujokas ir labai noriu tiesiog pradeti lygumu slidinejimo sporta jau dabar! Noriu patarimo del irangos?

Radau toki varianta:

http://dviraciuarena.lt/lt/lygumu-slides/2031-rossignol-lygumu-slidinejimo-komplektas.html

Ar cia geras kainos ir kokybes santykis?

Mano ugis 193 ir svoris 90 kg. 

Kai paskambini visi klausia kokiu stiliumu slidinesiu. Tikrai nezinau :) bet noriu ir tiesumos trasom tai daryti (pvz ant ezero kaime) arba prie saves esanciame miskelyje kur yra ir nelygumos.


Ka patartumete? Aplamai, gal zinote ka kur Vilniuje galeciau nuvaziuoti pasikonsultuoti ir nusipirkti viska. biudzetas iki 150-200 eur.


Dekoju! 

Osvaldas
2012-12-23 21:56:37 
Statusas: Narys

Osvaldas
tai ką tu nusipirkai?

Slidės: http://madshus.com/skis/glittertind-mgv-ski-1213

 

Batai: http://www.fischersports.com/us/Nordic/Products/Boots/Nordic-Cruising-/-Sport/2725-XC-Pro-silver

 tik ne silver, o yellow. Salotinė juostėle tik, viskas tas pats. Neblogi batai manau pagal kainą (negaliu daugiau pasakyt nepabandęs ilgiau). Senukuose pirkau. 48 dydis

 

 Apkaustai: http://www.rottefella.no/en/Products/Touring/Touring-Manuell/   iš instinktas.lt kartu su slidėm.

 

Vakar grįžau į Molėtus ir jau vėlai, apie 22val. pasibandžiau be lazdų, nu ir patiko visai, ypač per gilesnį sniegą (-:

Ant ežero, kur ledas plikesnis, tai čiuožt tuo čiuožėjo žingsniu sekasi ne visai gerai - slysta į šonus, sunkoka suvaldyt. Nežinau ar čia praktikos trūkumas (paskutinį kart slidinėjau su bėgimo slidėm prieš 2 ar 3 metus) ar tiesiog taip turi būti.

Šiandien atvežė brolis lazdas iš kaimo tai rytoj bus pirmas maršrutas: Molėtai - Labanoro giria, beveik 20km. Pažiūrėjau prognozes ir matomai šią savaitę nelabai išeis pasibandyt normaliai, per daug šilumos žada, nors prieš kelias dienas dar šalčius žadėjo, ateinančiai savaitei. Nieko, bus dar metas (-:

 

 

 

 

o
2012-12-23 20:24:12 
Statusas: Svečias
tai ką tu nusipirkai?
Osvaldas
2012-12-21 18:43:17 
Statusas: Narys

Osvaldas
Nupirktas "ledinis" variantas. Kai išbandysiu parašysiu įspūdžius. Pirkau iš instinktas.lt - atsiliepimai, jei kam reikia - tikrai geri. (-:
Osvaldas
2012-12-20 23:28:51 
Statusas: Narys

Osvaldas

Na dar kaip ir variantas yra iš Senukų imt Fischer slides. Ten offroadinės, kiek pamenu Adventure modelis (pats "silpniausias" iš Fischer offroadinių modelių). Kaina 469lt. Dedasi NIS apkaustai. Bet jos siauros. Būtų už tokią kainą tas Outback modelis: http://www.fischersports.com/lt/Nordic/Produktai/Slid%C4%97s/Offtrack-slidin%C4%97jimas

tai tikrai nereiktų galvot, nes man taip subjektyviai atrodo, kad Fischer geresnės už Sporten pvz. Gal ir klystu, bet taip man atrodo. Čia gal marketinginis momentas daro įtaką, nežinau.

Osvaldas
2012-12-20 23:00:20 
Statusas: Narys

Osvaldas

Dar pridursiu, kad skambinau ir į sportlandus. Nežinau kaip ten Kaune, bet Vilniuje, tai slidžių turi tik tas taškas, kuris yra Akropolyje, kituose nėra, bent jau taip sakė žmonės atsiliepę telefonu, tikrint kažkaip nevažiavau, tuo labiau, kad tame kuriame kažką turi, tai po kokių ~5min šurmulio, kurį visą girdėjau savo telefono ragelyje, paaiškėjo, kad ten yra tik "platesnės", bet ne offroadinės slidės. Iš jų viso šurmulio ir girdėtų frazių - matyt kažką, kažkokiam seminare kai sakė apie tas slides praklausė ar ne taip suprato, nežinau ir man neįdomu. Akropolyje čia man visai nestebina, kad tokie darbuotojai, tiksliau tie kurie jiem vadovauja. Kokie vadai - tokie ir rezultatai, o kalčiausi turbūt lieka visi tie, kuriem Akropolis atrodo lyg kokia "oazė" ir jie ten buriuojasi ir šluoja viską kaip kokie kirai, paskui save palikdami tą ką ir palieka kirai.

Ir šiaip kažin ar būčiau važiavęs pažiūrėt, kad jie ir ten kažką būtų turėję. Pirmas dalykas - tokius akropolius tai  stengiuosi jei tik įmanoma apeit per kilometrą. Antras dalykas - tokie pardavėjai-konsultantai truputi išvargina kai su jais reikia pradėt kalbėt ir aiškint kažką, ypač jei daug tokių sutinki ir visiem reikia išaiškint ko iš jų nori. Durnium turbūt laiko ir nori pasiųst kuo greičiau, bet kažko tik savo tas frazeles mėto ir dirbtinas mimikas rodo. Ką čia jau ir padarysi - taip jiem ir reikia.

2012-12-20 21:51:08 
Statusas: Svečias

Pasirodo toje parduotuvėje Expedition, kuri prie pat manęs - slidžių neturi iš vis. Be to, paklausus pardavėjos - ji atsakė, kad ir kitos jų parduotuvės neturi tokių slidžių, tik kalnų. Aš kažkaip grįžęs tuo nepatikėjau ir nusprendžiau paskambinti, pradžioj į Kauno saloną.

 Na ir pasirodo sakėt teisingai, su vienu skirtumu: slides jie turi tokias pat, kaip ir terrasport ar slides24.lt (turi brangesnį Sporten modelį - 469lt berods, su plieniniu kantu), tik lygiai taip pat, kaip ir minėtose aukščiau - tos slidžių kainos (pigiausios - 350lt http://terrasport.lt/katalogas/item/80-begimolygumuslides/307-sporten-adventure  ) yra be apkaustų.

 Kiti Vilniaus salonas Ogmios'e, pasirodo irgi turi tokį pat asortimentą, tik kiek pamenu, neturi iš vis jokių apkaustų (niekada, kaip supratau jų ir neturėjo, bet sakė, kad gal turės, kažką pan.)

 Tai vat, pasirodo ne visada reikia pasitikėt ką sako pardavėjos (aš nieko čia nenoriu pasakyt, gal tiesiog nežinojo ir viskas...), reikia viską išsiaiškint, tuo labiau kai tai galima padaryt sėdint prie kompo ir renkant reikiamus tel. nr. Šiandien daugiau ir nieko nedariau, tik nuėjau į tą vietinį Expedition, o po to tik apskambinau visiem ir susirinkau reikalingą info, užsirašiau kas svarbu. Užtrukau kelioliką kartų mažiau laiko ir gavau reikiamus atsakymus, bet aišku be vakarykštės - praktinės dienos to viso nebūtų.

 Taigi po antro etapo - antros dienos jau viskas daug aiškiau ir pasitvirtino arba ne kai kurios girdėtos mintys iš internetų (forumų). Dabar liko sudėt taškus ant "i".

Vienas variantas - imt viską kas bus pigiausia:

  1. Sporten Adventure http://terrasport.lt/katalogas/item/80-begimolygumuslides/307-sporten-adventure
  2. Pigiausius apkaustus (apie 100lt jei NNN standarto, tie naujesni truputi brangiau, bet nieko prieš būčiau, nes už naujoves aš, kad ir nebaisiai reikšmingas ir nereiktų gręžt kažkam)
  3. Batai matomai iš Senukų, nes ten geriausia kaina (nebent perkant viską vienam taške, išeitų nusiderėt iki tiek, kad nereiktų blaškytis)

Kitas - "ledinis" variantas:

Imt iš www.Instinktas.lt galima sakyt vos ne patį geriausią galimą variantą (reiktų tada daugiau skolintis valiutos, bet ne bėda čia, geras daiktas paskui gali mažiau išlaidų atsieit negu "optima" variantas):

  1.  Slidės kiek pamenu Salomon visos ten buvo, bet šiandien paskambinus pasakė, kad pigesnių (480lt ar 520lt kainavusių) jau nebeturi - iš pirko per dieną (o ne viena pora kiek pamenu ) tai liko tik tos brangesnė - 625lt ir dar brangesnės, berods 670lt.
  •  - Jos su metaliniai kantais, ir nuo kalno gali leistis.  
  • Man tada iš kart pasidarė aišku kam tie kantai. Nors ir vakar tas žmogus man pasakius, kad: girdėjau šitos su kantais nelūžta. - sakė nesamonė, lūžta visos, bet tada taip ir nepasakė iki galo kam tie kantai. Dabar (tikiuosi) supratau teisingai, kad tie kantai yra tam, kad nuo kalno leidžiantis nesmigtum tiesiai, o galėtum valdyt situaciją ir nesirėžt į medį kokį ar pan.  

  • Batai irgi matyt iš Senukų, nes ten vietoje man per brangūs būtų (280lt pigiausi kiek pamenu)
  • Apkaustai - tokie kokie bus, nes vis tiek duotų nuolaidą perkant kartu, kitur, kad ir atrodys pigau būtų - būtų tas pats šūdas, tik didesnis laiko gaišimas.

Lazdas aš kaip ir turiu tai šitas atkrenta. O dėl akinių tai sakiau pasinaudosiu iki ateinančio trečiadienio ir matysiu - reikia man jų ar ne, nes dabar tiek ir pinigų viskam jokiai būdais negaliu sau leist išleist, o nuomot už 40lt 10d. nelabai norisi, nes matau, kad jie kainuotų apie 150lt normalesni.

 

Gal kas kažką patars, nes kaip ir sakiau esu šitam reikale žalias, tik porą dienų pasiskaitinėjęs kažką ir anksčiau slidinėjęs su kažkokiom turginėm slidėm su paprastais apkaustais. 

Ačiū

dalius
2012-12-19 23:33:53 
Statusas: Svečias
Kaune, Akropolio sportlande yra rossignol bekeles slidukes, net su siokia tokia talija ilgesnes ir trumpesnes, ir taippat rissingol lygumu slides su plieniniu kantu, manau, gal ciuozejo zingsniui?
Osvaldas
2012-12-19 22:28:13 
Statusas: Narys

Osvaldas

Na dėkui, aš manau jau supratau kokia tai parduotuvė (google padėjo )

Čia matomai bus http://www.expedition.lt/kontaktai

Nors aš ir Kaune tikrai nebūsiu greitu metu, bet Vilniuj net trys jų parduotuvės, turėtų būti to paties asortimento.

Aš kažkaip net pas juos neužsukau šiandien (nors parduotuvė už kelių šimtų metrų), nes pas juos puslapyje matau tik kalnų slides. Rytoj pirmu taikymu einu ten.

 

 

 


<< | 1 2 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija