Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Distancinis slidinėjimas > Lyguminių slidžių pirkimas/nuoma Vilniuje

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2012-12-17 10:14:57

Osvaldas
2012-12-19 21:00:59 
Statusas: Narys

Osvaldas

Kaip supratau nelabai kas nuomoja plačias lygumų slides bekelei. Parduoda taip pat ne visi (winnersport neturi, bet dėkui jiems už terrasport kontaktą, kažkaip būčiau juos pralaidęs, tiksliau google nebuvo man jų parodęs).

 Čiornas, įdomu kokioj parduotuvėj tos čekiškos su apkaustais kainuoja 350lt? Sportlandas man atrodo iš vis neturi tokių daiktų.

 Kolkas pigiausios iš terrasport - 350lt be apkaustų.

 

Senukuose, taip - batai pigesni ir pasirinkimas nemažas, o slidžių kokių man reikia (offroadinių - pusnynam) ten tik Fischer yra, kurios ir kainuoja daugiau, ir be apkaustų, ir dar siauresnės.

Dar sužinojau, kad tokio tipo slidės turi būti lygiai žmogaus ūgio ar vos keliais centimetrais (pagal konkretų modelį) ilgesnės.

Gal kas nors dar esat susidurę su offroadinėm ar parduodat naudotas?

Osvaldas
2012-12-17 20:39:39 
Statusas: Narys

Osvaldas

Toks paprastesnis klausimas: kaip prižiūrit batus? Impregnuojat kažkuo ar tepliojat? Ar tiktų toks: http://aic.lt/mcnett-bata-impregnavimo-gelis-39-revivex-39-117ml//prod_1512.html

 Kas dėl kainų, tai susvaigau turbūt, kai skaičiau kitas temas turbūt akis apraibo nuo aukštesnio lygio kalnų slidžių kainų. Lygumų slidės tai ne kalnų. 

 O kas tas slides parduoda ir kur? Batai per maži, irgi bėda, atskirai manau neparduos be batų.

 P.S. bekelei eina platesnės ar kaip? 

 P.P.S. dar man įdomu pasidarė dėl Fischer slidžių bekelei. Ar ten jie diskriminuoja "ilgesnius", ar ten tų offroad'inių ilgiai pritaikomi dar kažkaip kitaip, nes ilgiausios nesiekia 2m. Ir visų trijų modelių iš serijos offroad ilgis < 2m. 

 

q
2012-12-17 20:18:27 
Statusas: Svečias

uz 700 tikrai lb geras slides su batais ir lazdom parduoda. viena sezona naudotos 46 batu ismera. 

Fisher atrodo.

Sau dbr renkuosi tai galvoju sitas imt ar investuot dar 300-400 ir nauja komplekta imti 

Osvaldas
2012-12-17 16:26:25 
Statusas: Narys

Osvaldas

Gerai, tada užduosiu paprasta klausimą, kuris man atrodo padės lengviau pažiūrėt į visą šitą reikalą ir nereiks per daug diskutuot.

 Kiek kainuotų tikrai geros naujos (nors gali būti ir kiek naudotos, čia jei atsirastų koks netikėtas pasiūlymas) slidės su gerais apkaustais ir batais, dar pridedant lazdas ir akinius?  Ar siektų/viršytų 1500-2000lt? Ar verta tiek lyguminėm mokėt (čia gal ir kvailas klausimas)? 

Matomai pirkčiau užsienyje, jei būtų verta to kainos skirtumo lyginant su vietiniais pardavėjais, bet nesakau, kad nepirkčiau ir čia,  nes visgi tokius daiktus smagiau pačiupinėt, o batus tai ir būtinai reikia matuotis.

Osvaldas
2012-12-17 16:09:17 
Statusas: Narys

Osvaldas

Upas būtų didesnis pirkti viską iš kart, bet kaip ir sakiau - reiktų daugiau laiko skirt ir kas smagiausia - tai jei taip metaforiškai išsireiškus: "per šventes reiktų graužt slides". 

 

Bet turbūt pasižiūrėsiu Senukuose, nes kažkaip net ir negalvojau ten važiuot, bet kai sakot, kad ten yra gerų daiktų už "kalėdines" kainas, tai gal ir reiks užsukt, tuo labiau, kad prie pat Ogminos, kur ir važiuosiu žiūrėt ką siūlo nuomotis.

 Kitas dalykas su batais, aš nežinau kas ten per firma, bet liūdniausia, kad kai kurių modelių tiesiog nebūna didelių išmierų. 

 Jei rasiu variantą, kuris nekels abejonių ir kainuos pakankamai priimtinai man - tai manau reiks perdėliot ir pasiskaičiuot pinigus taip, kad tilpčiau. 

Visgi, bent jau man, įdomiau lauke slidinėt, negu geresnį gabaliuką maisto burnon įsidėt per šventes. 

 Ačiū už pasidalinimą info (-:

Osvaldas
2012-12-17 14:27:15 
Statusas: Narys

Osvaldas

Aš vakar kaip ir buvau radęs temose kaip reiktų rinktis slides, bet dabar nepamenu ar ten apie tokį slidžių tipą buvo rašyta. Nelabai ir turiu laiko dabar ištikrųjų vėl ieškot, tai paprašysiu trumpai ir kas svarbiausia pasakyt man - ką turėčiau žinot.

 

Nueinu į šrotą ar nuomotojų saloną tarkim ir pagal ką man ten rinktis (čia jau nekalbant apie ilgį, kas yra man suprantama, kiek skaičiau - 15cm ilgesnės už mane turėtų būti, o ar gali 20cm ilgesnės būt, nuo to kas nors pasikeis - pagerės, pablogės?). Jei būtų atvejis, kad žmogus paklaustas apie "metalinius kantus" nežinotų kas tai yra per daiktas, kaip man tada žinot? Plotis kaip supratau irgi turėtų būti apie 50mm tokiam orui, ar klystu? 

O gal tiesiog žinot patikimą žmogų, kuris tame salone (ar šrote) padėtų išsirinkt kaip reikia, kad paskui čia nekurčiau bereikalingų klausimų. 

Visgi kaip ir galvoju nuomotis, jei bus normalių komplektų pasiūla iki 200lt (su akiniais) sumoj dešimčiai dienų, ar savaitei, nesvarbu.  

Nusipirkt manau suspėsiu dar, o tam ir laiko reikia daugiau, ypač jei žiūrint siųstis iš užsienio. Daugiau ir apie pačias slides, ko iš jų noriu reiktų žinot.  Manau nuoma čia geriausias variantas.

 Ačiū

Darijus
2012-12-17 13:34:35 
Statusas: Svečias
Nu už tokią sumą ir nusipirkti viską galimą. Gal ne pačias brangiausias, bet padorias ir naujas. O paieškojus šrote galima rasti ir su metaliniais kantais - tikrai nesulaužysi.  Akiniai per pugą yra gėris. Jei ne kalnų akiniai, tai bent universalūs sportui.
Osvaldas
2012-12-17 11:30:46 
Statusas: Narys

Osvaldas

Būčiau atviras ir pasiūlymams, bet aš tam daug negalėčiau skirt - maždaug 500-600lt viskam(tiesa, lazdas aš turiu kažkokias), bet kad būtų nesudrožti daiktai ir kad atitiktų mano duomenis, kad sutaupyt laiko ir Jums, ir man.

 

Geriau norėtųsi išsinuomot geresnes (bent jau, kad nesulūžt kur pusiaukelėj), kaip supratau pagal kitas temas - man labiausiai atitinkančias - klasikines slides, o vėliau, kai galėčiau tam daugiau pinigų išleist - nusipirkt čia ar užsieny kokybišką komplektą. Naudočiau visgi ne vieniem metam.

 

Osvaldas
2012-12-17 10:23:44 
Statusas: Narys

Osvaldas

 Sveiki forumiečiai,

 Man dabar greitu metu (per porą dienų) reikia išsinuomoti slides lygumoms (visiškai bekelei - laukams ir pusnynams).                                 

Ieškau konkrečiai Vilniuje ir nuomočiau savaitei ( siūlo 10d kiek pastebėjau)                                                                                                                                               

Ko reikia:                                                                      

  • slidžių
  • batų
  • lazdų
  • ir galbūt akinių (čia nepasirodys juokinga tokiam slidinėjimui? aš tai nežinau   )

Kokie duomenys:

  • ugis ~187cm kiek pamenu
  • svoris 77-80kg (tektų kartą ar du  ~20km tempti ant pečių kuprinę - ~5 kg, bet kažin ar svarbu čia) 
  • Batai dažniausiai 47 dydžio.
  • Oras toks koks bus maždaug iki Kalėdų
  • Sniego kaip matau su kaupu užteks šitam periodui


Į google įvedžiau "slidziu nuoma" ir pamačiau gana nemažą pasirinkimą "nuomotojų", dėl to ir norėčiau išgirsti nuomonių, gal sutaupytumėt man laiko (ir vėliau nervų) pasirinkime tarp jų.

Gal dar kokių pastebėjimų turėtumėt, slidžiu tepime ar pan.?

Aš visiškai žalias. Yra kaime slidės tokios iš turgaus kažkada pirktos, bet jos nei teptos nei ką buvo, bet važinėdavau pasinaudodamas savo jėga iki tol kol tie berods 46 dydžio "Botas" batai pasidarė per maži.

 Ačiū

 

 

 

 


<< | 1 2 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija