Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Aukštieji Tatrai kviečia

Pranešimai spaudai 2011-01-07 komentarai 0

Aukštųjų Tatrų slidinėjimo kurortas šią žiemą vėl geresnis ir dar geresnis. Aukštesni slidinėjimo standartai, daugiau trasų ir geresnės kainos...

 

  • Tatruose pagaliau galima slidinėti su vienu slidinėjimo abonentu, ir nors jo kaina šįmet mažesnė, tačiau jis atveria plačias galimybes slidinėti papildomuose kurortuose –Tatranska Lomnica, Stary Smokovec, Liptovska Teplicka ir Strbske Pleso kurorte PARK SNOW.
  • Nauji šiuolaikiniai šešiaviečiai keltuvai su šildomomis sėdynėmis ir oranžiniais uždengiamais skydais
  • Sniego garantija – dirbtinis sniegas gaminamas iki 1751 m virš jūros nuo Skalnate pleso iki Tatranska Lomnicos.
  • Patogi automatinė slidinėjimo abonementų sistema.
  • Nauja nemokama ski in – ski out automobilių stovėjimo aikštelė Tatranska Lomnicoje – iš automobilio tiesiai ant šlaitų
  • Bendras sezoninis slidinėjimo abonementas, kuris galioja 85 km trasų – SLOVAKIA SUPER SKIPASS. Juo galite naudotis T. Lomnica, S. Smokove, Strbske Pleso, Jasna Žemieji Tatrai – Chopoko šiauriniuose ir pietiniuose šlaituose, Donovaly, Velka Raca
  • Kurortas idealiai tinka šeimoms su vaikais, taip pat norintiems išmokti slidinėti.
  • 6 kilometrų ilgio trasa – ilgiausias Slovakijos slidinėjimo šlaitas Tatranska Lomnicoje su padengta sniegu dalimi tarp Skalnate pleso ir Cucoriedky
  • Taip pat už patrauklias kainas galima įsigyti slidinėjimo abonementus mažiems kurortams
  • Pramogos Tatruose prasideda vakare ir tęsiasi visą naktį – kasdien ruošiame specialią apres ski programą – tai ir naktinis pasivažinėjimas rogėmis, Tatrų nuotykių vakarienė arba naujasis muzikinis klubas HUMNO pačiame Tatranska Lomnicos centre.

Aukštieji Tatrai – Tatranska Lomnica, Stary Smokovec yra geriausi kurortai gražioje Aukštųjų Tatrų srityje, kurioje yra puikios sąlygos žiemos sporto šakoms ir kopimui į kalnus 2000 m virš jūros lygio. Abiejuose keltuvai per valandą gali pakelti apie 13 000 žmonių. Modernios sniego gaminimo sistemos garantuoja sniegą mažiausiai 5 mėnesius per metus. Žiemos pramogų mylėtojai gali pasimėgauti puikiu pasivažinėjimu rogėmis Hrebienoke arba netradicinėmis pramogomis, pvz., skifox‘u ar snowscoot‘u.

Žiemos naujienos kurorte

Kurortas tampa patrauklesnis dėl dirbtinės sniego dangos raudonojoje ir vidutinio sudėtingumo trasose, o nauja šešiavietė keltuvo kabina užtikrina iki 2400 asmenų perkelimą per valandą. Dėl kurortų bendradarbiavimo, su bendru slidinėjimo abonementu slidinėti galima ir Strbske pleso. Apres ski poreikį patenkins patrauklus „Humno“ klubas, o automobilių stovėjimo aikštelę „ski in-ski out“ sustiprins naujos automobilių statymo vietos.

Prieš naująjį žiemos sezoną buvo investuota daugiau nei 13 milijonų eurų.

 

Daugiau apsnigtų šlaitų

Nauja pagrindinė kurorto ypatybė – nauja slidinėjimo trasa Nr4 Cucoriedky. Dabar slidinėjimo kurortas gali užtikrinti slidinėjimą beveik 30-yje hektarų dirbtiniu sniegu padengtų šlaitų nuo Skalnate pleso per Cucoriedky iki Tatranska Lomnicos. Išplėsta sritis Skalnate pleso, tai greičiausiai patiks labiausiai patyrusiems slidininkams, kuriuos domina sudetingos trasos. Sritis žemiau Cucoriedky labiausiai tinka šeimoms su vaikais arba nepatyrusiems slidininkams, kuriems reikia plačių ir nesudėtingų šlaitų. Tėvams patiks, kad tiesiai iš Apres ski baro jie galės stebėti, kaip jų vaikai slidinėja ant mėlynojo šlaito. Įgudusiems slidininkams Lomnicke Sedlo 2190m. siūlo dar vieną įsimintiną pasiūlymą – aukščiausią ir stačiausią šlaitą Slovakijoje, su nuostabiu vaizdu į visą slėnį. Kiekvienais metais slidinėjimas ant natūralaus sniego tampa tikru malonumu daugeliui. 6 kilometrų aukščiausios klasės ilgas vingiuotas šlaitas nuo Lomnicke Sedlo iki Tatranska Lomnica – tai garantuotai puikūs įspūdžiai, kuriuos dar sustiprins aukščiausias pakilimas Slovakijoje – beveik 1300 m!

 

Aukštesnis keltuvų standartas ir pajėgumai

Moderni šešiavietė „Doppelmayr“ kabina turi užveriamą oranžinį skydą, vadinamą burbulu, šildomas sėdynes ir vėjui atsparią sistemą, palyginti su įprastiniais keltuvais (taip vadinama RPD sistema). Keltuvo perkelimo galia yra 2600 žmonių per valandą, ilgis – 1889 m, aukštis – 280 m, pervežimo greitis – 5 m per sekundę, o perkelimo laikas iki paskirties taško Starto – 6,7 minutės. Bus pervežama daugiau į kurortą atvykstančių žmonių, todėl sumažės eilės pagrindinio sezono metu. Naujasis įlipimas į keltuvą yra maždaug 250 m žemiau nei dabartinė įlipimo stotis Tatranska Lomnica – Skalnate pleso.

 

Nauja patogi automobilių statymo vieta

Su nauju keltuvu susijęs ir kurorto pajėgumų padidėjimas, tad atsiras ir pirmoji SKI IN SKI OUT automobilių stovėjimo aikštelė.

Nauja stovėjimo aikštelė bus arti trasų, tad iš aikštelės keltuvai bus ranka pasiekiami. Tatranska Lomnica yra vienas iš kelių kurortų, kurie suteikė galimybę „šokti ant slidžių“ vos tik išlipus iš mašinos. Naujoji automobilių stovėjimo aikštelė taip pat tenkina griežtus grunto ir paviršinių vandenų apsaugos kriterijus. Aikštelėje telpa 400 automobilių ir 10 autobusų. Naująjį sezoną Tatruose atsiras ir ekologiškas elektrinis slidininkų autobusas.

 

Aukštieji Tatrai turi vieną bendrą slidinėjimo abonementą

Su kelias dienas galiojančiu slidinėjimo abonementu Tatranska Lomnicoje galima slidinėti ir Strbske Pleso bei mažuose Stary Smokovec ir Liptovska Teplicka kurortuose.

Stary Smokovec – Jakubkova luka, Liptovska Teplicka, šie kurortai taps puikiu pasirinkimu vaikus auginančioms šeimoms ir nereikliems slidininkams.

Slovakijos slidinėjimo regionas turi bendrą slidinėjimo abonementą – stulbinamos permainos!

SLOVAKIA SUPER SKIPASS – tai sezoninis slidinėjimo abonementas, galiojantis Jasna, Tatranska Lomnica, Stary Smokovec, Strbske pleso, Donovaly ir Velka Raca kurortuose. Daugiau nei 85 km slidinėjimo trasų viename slidinėjimo abonemente – unikalus pasiūlymas Slovakijoje. Išankstinis šių sezoninių abonementų pardavimas prasideda 2010 m.  spalio 15 d. Juos bus galima įsigyti internetu ir kurortuose už puikią kainą – nuo 200 Eurų. Išankstinis pardavimas baigiasi 2010 m. gruodžio 23 d. Daugiau apie išankstinį pardavimą ir sąlygas skaitykite www.vt.sk

 

Aukštųjų Tatrų žiemos kompleksinių pasiūlymų centras

Slidžių nuoma, saugykla ar slidinėjimo mokyklos su profesionaliais instruktoriais  siūlo kokybiškas papildomas paslaugas kurortuose. Nuomos punktai tiesiai keltuvų stotyse yra visiškai aprūpinti slidininkams ir snieglentininkams bei freeride'o ir new school'o stiliaus slidėmis. Profesionalių slidinėjimo instruktorių komanda siūlo pamokas individualiems asmenims, grupėms ir pradedantiesiems. Vaikams ypač patiks slidinėjimo pamokos Tatranska Lomnicos vaikų parke „Maxiland“, kur vaikai gali naudoti patogų juostinį keltuvą.

 

Malonus pasisėdėjimas prie maisto ir gėrimų ant šlaitų ir apylinkėse

Du stilingi kalnų restoranai tiesiai ant šlaitų laukia slidininkų Starto stotyje (1357 m virš jūros lygio) ir Skalnate pleso stotyje (1751 m virš jūros lygio), "Café Dedo“ 2634 m aukštyje virš jūros lygio, modernus apres ski baras šlaito gale ir sniego bei užkandžių barai.

 

Pagrindiniu traukos centru tampa „Humno“ baras. Ši ypatinga ir įvairiapusė užeiga yra pirmoji ir unikali tokio tipo įstaiga Slovakijoje, kuri apjungia apres ski barą, restoraną, kokteilių barą ir disko klubą, ir kurioje telpa 300 svečių. „Humno“ baras yra prieš šešiaviečių keltuvų įlipimo stotį. Interjerui įdomumo suteikia pakabintas juodas kadilakas, kuriuo 2006 metais pirmojo savo turo Prahoje metu važinėjo Amerikos pop žvaigždė Madona, ir originalus sniego valymo automobilis, kuris ištisus metus ruošė Tatrų šlaitus.

Užsisakę „Dinner full of experiences“ galite mėgautis unikaliais poilsio kalnuose įspūdžiais ir puikiu maistu. Šio nepamirštamo vakaro metu klientai išbandys pasivažinėjimą vikšriniu sniego automobiliu nuo Tatranska Lomnicos iki Starto stoties 1357 m virš jūros lygio, paragaus skanaus maisto ir džiaugsis daugeliu kitų staigmenų. Mes ruošiame specialią papildomą programą – naktinį pasivažinėjimą rogėmis, žygius sniegbačiais, naktinius pasivažinėjimus kalnuose sniego valymo automobiliu, vyno ragavimą „Grandhotels“ viešbučiuose ir daug kitų veiklų šalia „dinner full of experiences“.

 

Lomnicki Stit – aštrių pojūčių turizmas ir žiemą, patraukli naktis ant Slovakijos stogo

Aukštieji Tatrai kviečia turistus ieškoti atradimų net ir žiemos mėnesiais. Slovakijos kalnai stulbina nuostabiais vaizdais. Per kelias minutes galite pasikelti į aukštikalnes keltuvais ir pasinerti į netrikdomą gryniausią gamtos energiją. Lomnicki Stit, vadinamas Dedo, tai vieta, kuri vilioja slidininkus bent trumpam atidėti slidinėjimo įrangą į šalį. Kodėl Dedo? Taip Lomnicki Stit vadino vietiniai gyventojai 17-ajame amžiuje. Viršukalnė tapo pasiekiama, ypatingai maloni, įdomi ir patogi vieta, palyginti su senu, debesuotu ir visiškai apleistu milžinu prieš daugelį metų. Viršūnėje esanti kavinė tik prisideda prie jaukios atmosferos. Be įspūdingų vaizdų 2634 m aukštyje, čia rasite ir firminių patiekalų, pvz., „Blue Mountain“ kavos – ši kava pateikiama tik keliose Vidurio Europos vietose, gabenama iš Jamaikos, o auginama netradicinėmis klimato sąlygomis aukščiau nei 1000 m virš jūros lygio. Tai suteikia šiai kavai ypatingo skonio, kuriuo galėsite dvigubai džiaugtis aukščiausioje gyvenamoje Slovakijos vietoje.  Labai populiari ir nakvynė Lomnicki Stit – antrojoje aukščiausioje Slovakijos viršukalnėje, kur klientai gali praleisti įsimintiną kupiną įspūdžių naktį. Apgyvendinama keturviečiame apartamente, oficiali vakarienė pateikiama „Cafe Dedo“, o pusryčiais svečiai mėgaujasi Skalnate pleso.

Palankūs apgyvendinimo paketai su slidinėjimo abonementais

Nakvynę kurortų apylinkėse siūlo puikūs keturių žvaigždučių viešbučiai, bet ne tik jie. Rezervacijos formą galite rasti tiesiog kurorto tinklalapyje. Bendradarbiaujant su būstų savininkais regione, slidinėjimas ir nakvynė Aukštuosiuose Tatruose pasiekiami už labai palankią kainą įsigyjant gyvenamuosius paketus, su nuolaidomis iki 30  proc. slidinėjimo abonementams ir nakvynei. Viešbučiai „Grand Praha“ Tatranska Lomnicoje ir „Grandhotel“ Stary Smokovece yra įsikūrę unikalioje vietoje, turi 100 metų tradiciją, nepamirštamą 20-ojo amžiaus pradžios atmosferą ir naujojo tūkstantmečio komfortą.

Patraukli interneto svetainė

Trasų ir sniego būklė, atidarymo valandos, kainoraščiai, įvykių kalendorius, paskutinės minutės pasiūlymai – visa tai ir dar daugiau galite rasti adresu www.vt.sk.

Kasdienė informacija apie kurortą

Daugiau informacijos apie kurortą ir jo pasiūlymus galite gauti kasdien: 0903 11 22 00, info@vt.sk.

„Tatry Monutnain Resorts, a.s.“ yra didžiausia turizmo įmonė Slovakijoje, kuriai priklauso ir kuri valdo slidinėjimo kurortus ir viešbučius Žemuosiuose ir Aukštuosiuose Tatruose. Žemuosiuose Tatruose įmonė valdo Jasnos Žemųjų Tatrų kurortą ir viešbučius „Grand Jasna“, „Tri Studnicky“ ir „Ski Zahradky“. Aukštuosiuose Tatruose TMR turi ir valdo kurortus Tatranska Lomnica, Stary Smokovec ir Liptovska Teplicka bei viešbučius „Grandhotel Praha Tatranska Lomnica“ ir „Grandhotel Stary Smokovec“. Iki šių dienų „Tatry Mountain resorts“ investavo į jau minėtus kurortus daugiau nei 45 milijonus eurų ir daugiau 90 milijonų įneš keldama standartus ir kokybę ateinančiais metais.

 Kitos naujienos:

Aukštieji Tatrai – kalnų slidinėjimas 0
Jasna Žemieji Tatrai – modernus kurortas žiemos pramogoms 0
Čekijoje atidarytas naujas slidinėjimos centras „Kouty“ 1
Snow arena naujienos 3

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija