Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Šveicarijos slidinėjimo kurortai išlieka geriausi

Straipsniai 2012-11-19 komentarai 0

Šveicarijos slidinėjimo kurortai išlieka geriausi Europoje. Tokia išvada patvirtina Insbruke, kur buvo sudarytas Best Ski Resort-2012 sąrašas.

Kurortų reitingas (Best Ski Resort) nuo 2006 metų yra atliekamas kartą per dvejus metus. 2011/2012 slidinėjimo sezono metu 55 kurortuose buvo atliekamos apklausos. Apklausos tame pačiame kurorte buvo vykdomos keturis kartus: du kartus aukštuoju sezonu ir du kartus žemuoju. Lankytojai anketose turėjo įvertinti trasų įvairumą, paruošimą, padengimą sniegu, saugumą, infrastruktūrą, patogumą... Vertinama buvo dešimtbalėje skalėje. Apklausos buvo atliekamos Vokietijos, Austrijos, Italijos, Šveicarijos ir Prancūzijos kurortuose. Šį vertinimą organizuoja konsultacinė įmonė kartu su Insbruko Universitetu. Kodėl toks reitingas nesudaromas kiekvienais metais? Organizatoriai teigia, jog apklausa, kurioje dalyvavo 41846 slidininkai ir sniegentininkai, vertinantys 21 kategoriją, reikalauja nemažai darbo suvedant rezultatus ir išanalizuojant visas anketas.

Praėjusiais metais daug slidininkų ir snieglentininkų simpatijų atiteko Šveicarijos kurortams. Trys šios šalies kurortai pateko į pirmąjį Best Ski Resorts penketuką. Antroje vietoje - Saas Fee, trečioje - Aletsch Arena, ketvirtoje - Zermatt. Dešimtuke yra dar vienas Šveicarijos kurortas - Arosa, kuris yra 8-oje reitingo vietoje. Garbinga, pirmoji, vieta atiteko Serfaus –Fiss –Ladis kurortui.

Best Ski Resorts Top 10 kurortų

Serfaus - Fiss - Ladis (Austrija)

Saas Fee (Šveicarija)

Aletsch Arena (Šveicarija)

Zermatt  (Šveicarija)

Schladming  (Austrija)

Lech-Zurs (Austrija)

Kronplatz (Italija)

Arosa (Šveicarija)

Ischgl (Austrija)

Val Gardena (Italija)

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija