Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Kelionės > Kelionės

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2008-06-03 20:42:02

Kestutis
2008-10-08 18:49:15 
Statusas: Svečias
Kaip kiekvienais metais keliaujame i geriausia spota ir visuomet vejo apsuptąjį El Turą.Visus važiuojančius su mum draugiškai apmokinsim plaukti aitvarais ir burlentėm ;) nebėda jei neturite inventoriaus prie pat jūros yra nuoma galėsite pagal save išsirinkti ir išbandyti visus lentu burių ir aitvarų tipus.

Apie El Turą.
El Turas yra Sinajaus pusiasalyje, 100km į šiaurės vakarus nuo ŠarmElšeicho. Aplink per 100km vien dykuma ir kalnai, nėra jokių gyvenviečių. Pats miestas yra Sinajaus pusiasalio administracinis centras. Čia įsikūręs karinis aerouostas, keli kariniai daliniai, dvi ligonines, keli bankai, administracija, telekomas ir bankomatas (vienas).
Ten vyko rimti tankų mūšiai tarp Egipto ir Izraelio. Pats Sinajus Egiptui gražintas buvo prieš kokių 20 metų. Važiuojant į El Turą galima pamatyti pora padaužtų tankų važiuoklių.

El Turas tikras nedidelis egiptietiškas miestas. Gyvena savo gyvenimu ir turistai čia neįneša jokios sumaišties. Nėra kam įnešti, nes MosesBay viešbutis yra už kilometro nuo miesto, kitoje įlankos pusėje. Kadangi tai vienintelis viešbutis, tai turistų susirenka 20-30. Tai vietelė tiems, kuriems patinka ramybė, nemėgsta turistinio tūso. Ten vieta tik buriavimui. Merginas reikia atsivežti su savimi. Šalia viešbučio ganosi kupranugariai.

Iškart noriu pasakyti, kad ant viešbučio fasado puikuojasi trys auksinės žvaigždutės. Vadyba ir personalas yra vietinis, labai nuoširdus, visiškai neįkyrus, nepažįstantis europietiškų skaitmenų. Viskas egiptietiška. Maistas paprastas, geras, švediškas stalas. Su viduriais nebuvo problemu, nes po maisto padarydavau po 50g degtines. Nežinau kaip tai paaiškinti, bet tai įdomu ir savotiška. Internetas yra.

Žodžiu taip - atvažiuojate ir atsijungiate. Visa miestas kvepia druska, siera, nafta, vilna ir dar kažkuo.

Visiškiems pradinukams yra mokykla su mokykliniu inventoriumi, instruktažu ir gelbėjimu. Kitiems nuomoje yra visom sąlygom, išskyrus formulinį, tinkantis inventorius.
Plaukiojimo sąlygos yra idealios. Jos analogiškos visoms lietuviškoms sąlygoms, bet sutalpintos į kelių km ruožą.
Nuo kambario durų iki vandens ir surf stoties - 50-100m.

Vėjas visada pučia iš šiaurės vakarų ir gena bangas išilgai. Įlankoje vanduo visiškai lygus ir tinkamas mokymuisi, freestailui, slalomui, formulei.
Išskirtinis dalykas yra burlenčių superkroso parkas, ženklai, distancijos. Galima treniruotis lenktyniauti. Tai ką išdarinėja rusai, slovėnai, lenkai, anglai freestaileriai turbūt nepamatysite niekur. Viskas vyksta už 20-30 metrų nuo kranto.
Norintys bangų gali plaukti prie iškyšulio arba į wave spotą už 2 km. Wavespoto dugnas yra lygus smėlėtas. Banga kaip akinio spote. Tarp spoto ir viešbučio visa pakrantė yra vientisas rifas. Nuotraukoje jis atrodo kaip šviesi linija einanti palei visą krantą. Yra gražių vietų snorkeliavimui.

Vakarais ir tarp plaukimu galima išsidrėbti taip vadinamame "chill oute". Ten išsidrėbus įsisiurbti į kaljana ir pūsti pūsti pūsti...
Čia yra atsipūtimas be jokio šaršalo. Vakare prie taurelės bičai papasakos viską.

Ekskursijas į Kairą ir tt, galima užsisakyti bendra tvarka arba pasigauti taksistą ir jis nuveš betkur. Šalia yra gydomieji šaltiniai. Sakoma, jog Mozė žydus per jūrą pravedė būtent šioje vietoje. Gali būti. Jūrai net prasiskirti nelabai reikėjo. Nuo viešbučio į jūrą kokius 2 km tęsiasi labai ilgas seklumos liežuvis. Liežuvio gale stūkso užplaukusio laivo liekanos.

Normaliai pučia apie 10-12 m/s, bet dažnai ir 16-19m/s.

TRUKMĖ : 2 savaitės.

VIEŠBUTIS 3* SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENE, SKRYDIS, VIZA, TRANSFERIS. KAINA : 1600lt.

IŠSKRENDAME : SAUSIO 5
GRYZIMAS : SAUSIO 21

Draudimas:
1 savaitė sportinis - 44lt
2 savaitės sportinis -78lt
1savaitė paprastas -22lt
2 savaitės paprastas -39lt

Registracija:
Norintys važiuoti rašykite adresu:
kestutis.gurevicius@kainulyderis.lt

Laiške turi būti:
Vardas, pavardė
Asmens kodas (reikalingas bilietui)
Adresas (reikalingas draudimui)
Telefonas
Elektroninio pašto adresas
Ar vešitės savo inventorių ar nuomositės.
Kokiame kambaryje pageidaujate gyventi (vienviečiame, dviviečiame, triviečiame ar bungale vienas ar dviese).
Kokį draudimą imate: sportinį ar paprastą

Telefonas 864361477

<< | 1 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija