Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Lenkijoje > Zakopanė

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2008-01-21 11:11:59

dzin2
2018-03-18 16:21:34 
Statusas: Narys

dzin2

Viskas tne gerai su ta Zakopane. Jei tinka nuo pat ryto 2-4 valandas slidinėti trasikėse iki 1 km ilgio, tai viskas ok. Siūlyčiau pasirinkti kurortėlį su naujesne infrastruktūra, senieji keltuvai laabai lėti.

Bet nuo pietų, žinoma, rekomanduočiau kažkuo kitu užsiimti - pvz čiuožykla Bialkoje ar terminiai baseinai toje pačioje Bialkoje ar Bukovinoje. Ir centrinis Zakopopanės promenadas gražus, besibaigiantis turgumi, kur prekiauja avikailiais ir sūriais :) Trasos, ypač jei už lango saulė ar pliusas, būna jau išmuštos.

Išbandžiau Rusin ski ir Kotelnica. Rušinskio trasa man pasirodė lėkštoka, o Kotelnicai jokių priekaištų neturiu. Išskyrus tai, kad šeštadienį apie 11 val prisirinko įspūdingas būrys slidinėtojų. 

Tad pasiėmus tą Tatrų bendrą ski pasą, prasukti per Lenkijos kurortėlius darbo dienomis yra daugiau nei super. O savaitgalį palėkti pas slovakus, gal ten ne tiek daug žmonių.

Kas paliko didžiausią teigiamą įspūdį - tai kainos. Tikrai įkandama ir nuoma, ir ski pasai, ir maistas obščepite. Ir dar turiu įtarimą, kad mažieji turės arba užsidaryti, arba prisijungti prie didžiųjų kurortų - kainos iš esmės vienodos.

Patys šlaitai, kuriuose yra trasos, šiek tiek primena kapitono Tenkešo pievas, tačiau kai prasisklaido debesys - panorama labai įspūdinga.

Darijus
2018-03-13 14:19:23 
Statusas: Narys

Darijus
Mums iki Jasnos reikėjo važiuot beveik pusantros valandos, mokėt bene 15 eurų daugiau nei Bialka Tatranzka, bet tai buvo geriausia atostogų diena. Išmaišėme visas trasas, jos ten įdomesnės ir ten ten ženkliai grąžiau. Iki pietų prasukome daug labai smagių ir greitų trasų. Po pietų jau prikalė daug kupstų trasose ir tik juodose dar buvo galima gerai prasilėkti. Mūsu atveju tai buvo kaip vyšnia ant trumpų atsotogų tortuko :)       

dzin2
2018-03-12 20:13:15 
Statusas: Narys

dzin2
Ačiū labai. Mano planas - dienai į Bialka Tatrzanska ir dienai į Bukowina Tatrzanska. Po to su trečia diena galvosiu. Iki Jasnos nelabai norisi.
Darijus
2018-03-12 09:36:47 
Statusas: Narys

Darijus
Buvau kelioms dienoms pas slovakus ir lenkus. Pirmą dieną slovakų Oravice kur vienas geras keltuvas ir keli km trasu uz 18 Eur/dienai. Antra diena pas lenkus Bialka Tatranska kur beveik 20 km mėlynų trasu t.sk. tik trys raudonos o kaina apie 25 eur/dienai. Trečia dieną Jasnoje kur apie 40 km ir skipas 38 eur/dienai per gopass. Aišku greriausia buvo Jasna, nors visą savaitę Jasnoje irgi pabostu. Pas lenkus dar neblogas turėtu būti Szczyrk. Ten apie 20 km trasų, graziai issideste, yra ir melynu, ir raudonu. Kitą kart jei turėsiu trumpą išlėkimą, tai minsiu iki Szczyrk dienai o tada iki Jasnos. Gal dar kokį mažiuką aplankysiu, nes taip kiek daugiau pamatai. O lenkų Bialka Tatranska visai tvarkinga, zmoniu nebuvo baisiai daug, nors ir pas lenkus buvo atostogos.
dzin2
2018-03-11 14:11:29 
Statusas: Narys

dzin2

Sveiki. Kaip ar pasitempė lenkai, ar vis tiek tam regione slovakų Jasna geriausia? Gal kas turit atsiliepimų apie slidinėjimą Lenkijos kurortuose kovo vidury? Renkuosi Jasna vs kur nors PL.

 

asramas
2014-01-12 11:05:36 
Statusas: Svečias

Tobula lietuviska kalba:)

 

Taip jau išmokė gyvenimas tokia kalba naudot . 
Dejus
2014-01-11 14:28:35 
Statusas: Narys

Tobula lietuviska kalba:)

 

asramas
2014-01-11 11:28:09 
Statusas: Svečias

Chebra  nekvaršinkyt galvos čia visiems kad austrijoj ar dar italijoi yra geriausei . Visur yra gerai tik pinigus mokek ir paskui tave net begios. O jau apie tatrus ir zakopane galiu pasakyt kad taip pradetantiems, ir nenorimtiems išlaidauti čia yra kaifas. Nes esu buves ir austrijoi ir prancuzijoi, bet čia pigu ir gerai . Kaip sako del skonio ir grožio nesiginčijama . O lenkai kaip ir lietuvei zanudos ir asilai . Kaip ir visokie turkai ar aplamai babajei . Žodžiu važuokyt ir nesigailesit , galima čia ir rast kur gyvent pigiau ir kaška pigiau nusipirkt. O ir nedgi Rabka zdroj miestelis turintis kalna maciejova ir tai zajebis . Man asmeniškai geras dalikas.

 

zakopanius
2013-02-28 18:45:39 
Statusas: Svečias
kainos ten kaip visada, trasos kaip visada, ir visa kt. kaip visada. patikek ten nera ko vaziuoti...
Vladas
2013-02-28 13:10:37 
Statusas: Narys
sveiki.gal kas bves Zakopane kovo menesi?kokios ten kainos,trasos ir t.t.aciu.

<< | 1 2 3 4 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija