Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Čekijoje > Rokytnice

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2011-12-14 11:56:57

Tiesiog
2012-01-31 16:25:13 
Statusas: Narys
Vakar grįžom. Ačiū už rekomendacijas, super - didelis pasirinkimas, kasdien važiavom vis į naują slid.centrą, daug trasų, puikus servisas, geras kainos ir kokybės santykis. Šeimoms su vaikais išvis, ideali vieta. Sniego kokybė labai gera, jokio ledo, grumstų ir pan., trasos plačios, kainos nedidelės, žodžiu - buvo puikios atostogos..
bigbabba
2011-12-18 16:50:43 
Statusas: Narys
Preitais metai buvome Rokytnice slidinejimo centre ir likome suzaveti. Trasu kiekis gana nemazas, yra 2 keltuvai-suoliukai(pries kelis metus 1 pastatytas). Melynu trasu nemazas pasirinkimas ir tikrai bus ka veikti. Taip pat yra raudona trasa ypac smagi, jei gerai pamenu vadinosi: Cervena. Joje vyksta pasaulio cempionato etapai, tad jei vyras megsta greiti ir gera ciuozima tikrai vertetu pameginti. O kas del melynu trasu tikrai didelis kiekis nuo visisku varlinyku ant kalno iki ant pat kalno virsunes einancia melyna trasa iki pat apacios. Tikrai siulyciau apsilankyti
milka
2011-12-17 16:15:24 
Statusas: Svečias
Tada išties Špindleruve jums su vaiku nėra ką labai veikti. Tiesa, yra Medvedino kalno vienoj pusėj vaikams nuožulnios trumpos trasos, bet tik tiek. Šv. Petras- labiau patyrusiems. Dar yra ir Černa Hora slidinėjimo centras, bet apie jį nieko konkrečiai nežinau, mačiau tik pravažiuodama puikų keltuvą-kapsulę, kokios daugiau niekur Čekijoj nepamatysi.
Tiesiog
2011-12-17 15:35:43 
Statusas: Narys
Dėkui, pasidomėsiu tuo kalnu. Šiaip jau, sportinės ar juodos/raudonos trasos, kad ir kokios geros bebūtų, man vis tiek neaktualu - man reikia žalių ir mėlynų, nuožulnių, čiuožiu lėtai, atsargiai, ramiai (labiau prasinešti profesija neleidžia, aš muzikantė, reik labai saugot rankas nuo traumų), vaikas irgi tik pradinukas bus. Na nebent vyrui labai adrenalino pritruktų, tai tada pavažiuotume kur. 
patariu
2011-12-17 10:05:40 
Statusas: Svečias

Pabandykte paslidinėti ir ant aukščiausio Čekijos kalno Snežka. Mačiau ten aplinkui daug šeimų su vaikais, t.y, turėtų būti ką veikti nemokantiems čiuožti.  Graži gamta. O kas tiesa, tai mažesniuose slidinėjimo centruose kainos ne tik slidinėjimui, bet ypač maistui tai labai skiriasi.

justis
2011-12-16 17:02:57 
Statusas: Svečias
spindl buvau paskutinius du metus - vienus metus per vasario 16, kitus per kovo 11. tai su eilem problemu nebuvo nei karto, prie pagrindinio keltuvo tik diena budavo eiles, bet ten stengdavaus nesikelt, yra ir taip kur slidlinet - viena trasa sportine, ten pasaulio cempionato etapai vyksta kas met, tikrai superine... praeitais metais kaip tik teko net varzybas matyti :)
Tiesiog
2011-12-16 13:25:06 
Statusas: Narys

Aha, pažiūrėjau, tai Splinderuv'e apgyvendinimo kainos beveik du kartus didesnės. Ski pasų turbūt irgi. Žmonių turbūt irgi daugiau. 

Na, ten  keltuvai modernesni, ir trasos geresnės (nors jei žmonių daugiau, tai irgi klausimas). Turbūt taip ir darysim - gyvensim Rokytnice, išbandysim visas jos trasas, ten aplylinkėse iš viso aštuoni slidinėjimo centrai, kuriuose po keletą įvairių trasų, ir gal kokiam kartui nuvažiuosim į Splind. Tikiuosi, nenuvils..

justis
2011-12-15 13:26:20 
Statusas: Svečias
teko pabuvot viena karta. seip salyginai nebrangu, trasu jei dideliu reikalavimu nekeliat uzteks. o seip jeigu vaziuot i cekija tai tik i spindleruv mlyn. ten gana vakarieskas kurortelis, trasos tikrai geros, galima paslidineti neblogai. gyventi pigiau bus rokytnice, o pavaziuot iki spidleruv mlyn uztruks apie valanda, tai ne taip ir baisiai.
Tiesiog
2011-12-14 12:04:54 
Statusas: Narys
P.s. planuojame neslidinėt visą laiką vienoj vietoj, o išbandyti keletą - įvairovės dėlei. Taigi, trasų kiekis viename centre nėra labai aktualus, svarbiau - kokybė ir kad jos išvis veiktų. 
Tiesiog
2011-12-14 12:01:38 
Statusas: Narys

Gal kam teko paslidinėti čia:

http://www.rokytnice.com/en/skiing

Kaip suprantu, tai apylinkė su gan nemažai sliidnėjimo centriukų. Sausį arba vasarį planuojame kelionę, labai sudomino šis regionas. Ski pasų kainos neužlaužtos, nakvynė - irgi visai normaliai, šeimai 100 lt para apartamentas, žmonių turėtų būti mažiau nei didžiuosiuose populiariuosiuose, yra nemažas pasirinkimas lengvų trasų (labai aktualu, nes aš pati esu žaliai-mėlynų trasų gerbėja, o dar važiuotume su devynmečiu vaiku beveik be patirties). 

Rūpi, ar sausio vidury pvz., ten bus pakankamai sniego, ir išvis, kaip ten realiai viskas, ar trasos normaliai paruoštos ir kt. 

Labai domintų atsiliepimai ar nuomonės, ačiū :) 


<< | 1 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija