Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Pradeda veikti Utrių ir Mortos slidinėjimo trasos

2018-12-01 komentarai 1

Klaipėdos ir Plungės rajonuose esančios slidinėjimo trasos pradeda slidinėjimo sezoną.

 

Gruodžio 1 d., Klaipėdos rajone esantis Utrių slidinėjimo kalnas skelbs sezono atidarymą ir kvies apsilankyti žiemos sporto entuziastus.

Kaip informavo Lapių bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė, jei oro sąlygos nesikeis, toliau spaus šaltukas, slidinėjimo trasa bus atidaryta šeštadienį nuo 12 iki 22 val.

Per atidarymą naujovių, pasak bendruomenės pirmininkės, nebus, nes nespėta pasiruošti, bet Utrių kalnas jau įsigijo papildomą keltuvą, kuriuo bus galima pasiekti profesionalų trasą: „Jei bus koks gedimas, ar daug žmonių, nereikės ilgai laukti, nes du keltuvai kels į didįjį kalną ir du – į mažąjį pradedantiesiems, kurie šiemet galės džiaugtis dviem trasomis.“

Lapių centro bendruomenė jau turi ir daugiau sniego patrankų, todėl jo pripūsti galima žymiai greičiau. „Naujai technikai įsigyti vien bendruomenės pinigų neužteko, reikėjo skolintis. Tik dar nesame paskaičiavę, kiek viskas kainavo, – teigė L. Karbauskienė, pridūrusi, kad šiemet slidinėjimo kaina gali išaugti. – Vakare turėsime posėdį ir spręsime dėl kainos. Per atidarymą dar niekas nesikeis, o vėliau – žiūrėsime.“

Darbo laikas šeštadienį 10.00-22.00.
Sekmadienį 10.00-21.00. 

Mortos Kalns esantis šalia Plungės atidarymą taip pat planuoja šį šeštadinį. Skelbiama apie paruoštą trasą pažengusiems.

Darbo laikas šeštadienį 10.00-21.00.
Sekmadienį 10.00-20.00.

 

Utrių kalns tiesiogiai

 
Kitos naujienos:

Pradeda veikti Utrių ir Mortos slidinėjimo trasos 1
Liepkalnis šeštadienį atidaro slidinėjimo sezoną 0
Slidinėjimo istorija 1915 - 2015 0
Nusprendė, kur bus įrengiama slidinėjimo trasa Kaune 2

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija